18 черв. 2019

В пришкільному таборі "Сонечко" відсвяткували День батька.

Діти взяли участь у конкурсі "Намалюй та привітай свого тата!".
18 черв. 2019

Свято з нагоди вручення свідоцтв про базову середню освіту.

Вітаємо учнів та батьків з цим святковим і радісним днем. Чекаємо у школі 20 червня о 10:00.
14 черв. 2019

Дорогі дев’ятикласники!

Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками Пирятинської ЗШ І - ІІІ ст. №4, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях. Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.
13 черв. 2019

Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири.

Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири, де подивилися виставу Київського театру "Добробут і злагода" про правила дорожнього руху.
12 черв. 2019

Участь у шахово - шашковому турнірі.

Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019

До пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ.

До учнів пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ. Керівники гуртків Громенко В.В., Шестерніна Л.М., Малишкін А.Ф. та Сурмило В.М провели змагання "Паперові злети". Діти вчилися складати паперові літачки, а потім вправлялися у найдовшому польоті.
10 черв. 2019

Веселий, радісний та цікавий відпочинок дітлахів пришкільного табору "Сонечко". (відео)

Зустріч з поліцією, шалені бомбочки від Станції юних техніків, шашковий турнір, веселий заплив - один день малечі в таборі "Сонечко" школи №4.
10 черв. 2019

Екскурсія до пожежної частини.

Учні пришкільного табору "Сонечко" побували на екскурсії в пожежній частині.
7 черв. 2019

Екскурсія до музею техніки при СЮТ.

Діти пришкільного табору "Сонечко" відвідали Музей техніки при СЮТ. Екскурсія була пізнавальною, цікавою та захоплюючою.
6 черв. 2019

Завітав гурт "Зелене листя".

До пришкільного табору "Сонечко" завітав гурт "Зелене листя". Керівник Юрко Фединський. Діти слухали український традиційний спів, музику кобзарства, твори козацького бароко та англійського ренесансу.

18 черв. 2019
Діти взяли участь у конкурсі "Намалюй та привітай свого тата!".
14 черв. 2019
13 черв. 2019
12 черв. 2019
Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019