17 трав. 2019

Cерія виховних заходів на тему "Енергозбереження".

В початковій школі на протязі тижня було проведено серію виховних заходів на тему "Енергозбереження" : інтерактивну гру, конкурс малюнків, вікторину, навчальний диктант та ін.
17 трав. 2019

"Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення".

Виховна година в 9-Б класі "Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення". Слухали, дивились, малювали.

"Ми подорожуємо Європою".

У 5-А класі відбулася вікторина-подорож до Дня Європи. Учні поглибили знання про країни Європи, які входять до складу ЄС. Підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому. Особливо цікаво дітям було дізнатися про звичаї, традиції, культуру та історію інших держав.
16 трав. 2019

День вишиванки.

Сьогодні 16 травня, у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся флешмоб до Дня вишиванки.
14 трав. 2019

Всеукраїнська акція "Серце до серця".

Учні Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 стали активними учасниками XIV Всеукраїнської акції "Серце до серця". У школі був організований ярмарок - продаж пасхальної випічки, також діти та вчителі мали змогу пожертвувати кошти до благодійної скриньки. Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням та гостям нашої школи, які взяли участь у благодійній акції. Завдяки Вам ми зібрали 1000 грн., які перерахували на рахунок благодійного фонду для придбання медичного обладнання.
14 трав. 2019

Зустріч з представником ЦНАП.

8а зустрічався з представником ЦНАП Коваль Л.П. Вона розповіла про послуги які надає ЦНАП та створення ID-картки
10 трав. 2019

Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання в закладах освіти.

Наша школа здобула ІІ місце в обласному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання в закладах освіти області у 2018-2019 навчальному році. Педагогічний колектив приділяє значну увагу правовому вихованню учнів, формуванню у них поваги до законів і дотримання правових норм, відповідальності перед законом та суспільством за свої вчинки. Також, організовано дієву співпрацю усіх учасників освітнього процесу – закладу освіти, учнівського самоврядування, батьківської громадськості, правоохоронних органів, підрозділів і структур, що працюють з дітьми.
3 трав. 2019

Фестиваль «Art-Motion».

Відбувся молодіжний фестиваль «Art-Motion» в рамках участі у Всеукраїнському проекті «Відкривай України». Протягом заходу виступала талановита молодь нашого міста, був організований ярмарок зі смаколиками, встановлено фотозони для цікавих фото, завершився фестиваль святковою дискотекою.
25 квіт. 2019

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя": Чуткова Сергія – 8Б клас, Казановича Віктора – 8Б клас, Винниченка Владислава – 7А клас, Тяло Владислава – 7Б клас, Іванька Артема – 6А клас, Домантовича Богдана – 6Б клас, Бєлову Анастасію – 8Б клас, Підгорну Валерію – 8А клас, Присяжнюк Віолету – 7Б клас, Миленко Валерію – 7А клас, Попей Анастасію – 6Б клас Цегельніченко Ксенію – 6Б клас та вчителя фізичної культури Нестерця Юрія Васильовича.
24 квіт. 2019

Благодійна акція "Від серця до серця".

Медіатори школи взяли участь у благодійній акції "Від серця до серця".

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

16 трав. 2019