Шановні колеги, батьки, учні!

18 вер. 2018
Просимо підтримати наш проект „Активні освітяни – активні громадяни“ – удосконалення та сталий розвиток освітньої галузі Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади" Проектом передбачається проведення у 2019-му році серії освітніх уік-ендів та виїзної літньої школи для педагогічних працівників, учнів, батьків та управлінців Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади. Запланована тематика освітніх уїк-ендів: основи проектного менеджменту, ефективна комунікація, лідерство, молодіжне самоврядування, медіаосвіта та медіакультура і інші. Тематика літньої школи: „Механізми та інструменти розвитку громади. Партнерство в громаді“. Щоб віддати свій голос за цей проект (номер 190, автор Шкурупій Л.Г.), зайдіть за посиланням ( або знайдіть сайт "Полтавська область.Громадський бюджет."), натисніть "ПІДТРИМАТИ" та оберіть зручний для вас вхід у систему.

Посилання тут!!!