Шановні колеги, батьки та учні!!!

1 жовт. 2018
Прошу підтримати проект Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 "Затишна школа" (Номер: 30). Для облаштування шкільних коридорів передбачена закупівля м’яких диванчиків та оформлення шкільних стін коридорів художніми картинами у корпусі старшої школи. Це сприятиме відпочинку та спілкуванню дітей на перервах, естетичному вихованню учнів. Школа основного корпусу має широкі, довгі коридори, але стіни порожні. Також немає зони відпочинку для дітей, зони очікування для батьків. Основна мета даного проекту зробити школу красивою та затишною. Спосіб організації шкільного приміщення виконуватиме роль полегшення освітнього процесу. Оформлення коридорів, а саме встановлення м’яких диванчиків та оздоблення картинами, впливатиме на емоційний стан учнівської особистості, сприятиме відпочинку та спілкуванню на перервах. Споглядання мистецьких творів допоможе зняти стрес, вивільнитися від тривоги, позбутися психологічного напруження. Ми прагнемо створити сприятливі умови для організації дозвілля дітей, задоволення потреб у відпочинку, досягнення внутрішнього психологічного комфорту та гармонії стану учнів. Підтримати проект можна за посиланням https://pyriatyn-budget.e-dem.in.ua/#/ (або на сайті: ПИРЯТИН. Офіційний сайт територіальної громади, розділ "Громадський бюджет (бюджет участі", "Подані проектні пропозиції", "2018"). Голосування проводиться з 30.09 по 14.10.2018 року включно. Пункти для голосування за (з паспортом, або документом, що підтверджує проживання (перебування)) розташовані: - приміщення Пирятинської міської ради - час роботи установи з 8.00 до 17.15, вихідні дні - субота, неділя ; - приміщення центру надання адміністративних послуг - час роботи установи понеділок, вівторок, середа, п’ятниця з 8.00 до 17.00, четвер 8.00 до 19.00 ,субота з 8.00 до 14.00 , вихідний день - неділя.