Педагогічна рада: новий формат.

10 січ. 2019
10 січня 2019 року відбулася педагогічна рада на тему: «Про підсумки роботи школи за І семестр 2018-2019 н.р.» Метою засідання було: з’ясувати причини невисокої якості знань учнів та шляхи їх подолання; визначити проблеми, що виникають в освітньому процесі під час формування ключових компетентностей учнів; удосконалити професійну компетентність педагогічних працівників для впровадження інноваційних педагогічних технологій; сприяти творчому зростанню та розвитку педагогів; розробити заходи щодо запобігання зниження рівня навчальних досягнень учнів. Педрада складалася з трьох частин: звіт директора Шкурупій Л.Г., заступника директора Бодак Н.П. та керівників методичних об’єднань: Глобинець О.О., Гриценко В.О., Трубіціної С.В., Крижанівської А.П., Бабич Г.М., Постної В.М. Кожний етап роботи супроводжувався активним обговоренням у групах та виробленням рекомендацій щодо окреслених проблем. Така форма роботи підтвердила свою ефективність, адже кожен учасник педагогічної ради зміг поділитися досвідом, знайшов цікаві методи та прийоми організації освітньої діяльності.