Дорогі дев’ятикласники!

14 черв. 2019
Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками Пирятинської ЗШ І - ІІІ ст. №4, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях. Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.