З 03.06.2019 року по 21.06.2019 року на базі Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 працював табір з денним перебуванням “Сонечко”.

21 черв. 2019
Кожен день у таборі розпочинався з ранкової лінійки, на якій вихованці табору ознайомлювалися з планом роботи на день. Весела музика, ранкова зарядка заряджали і піднімали настрій на цілий день. Спортивні керівники проводили ранкову зарядку, спортивні ігри, естафети. Життя в таборі проходило цікаво, змістовно. Для дітей було організовано святковий концерт до Дня захисту дітей, екскурсія до СЮТ, діти відвідали музей техніки, ходили до дитячої бібліотеки, до пожежної частини, дивилися лялькову виставу Київського театру «Добробут і злагода», відбулася зустріч з працівником поліції, діти із задоволенням послухали виступ гурту “Зелене листя”, відбулася цікава пізнавальна екскурсія “Екологічними стежками на о.Масальський”, зайняли перше місце у спортивно-патріотичній грі “Джура”. Кожну середу діти відвідували басейн, де із задоволенням вчилися плавати.