З почуттям глибокої скорботи у серці колектив Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 сприйняли повідомлення про смерть Налчаджі Олександра Савелійовича.

3 лип. 2019
Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішов з життя чоловік, який своїми діями та вчинками, своїм розумом виховав не одне покоління учнів. Олександр Савелійович усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою, врівноваженою, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч. Талановитий керівник, невтомний і самовідданий вчитель, прекрасний директор школи. Висловлюємо слова глибокої скорботи рідним та близьким покійного. Світла пам’ять про Олександра Савелійовича завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.