Навчальний процес

Школа – це дивна будівля. Тут усе перемішалося: дитинство та юність, романтика і реальне життя, наука і мистецтво, мрії і зрілість. У цьому будинку радість і сльози, що швидко висихають, зустрічі і розставання.
Школа живе тривожним життям, і в ній, як у краплині води, відбуваються усі процеси, що проходять у суспільстві. Одне лише незмінно – пізнання нового і таїнство навчання.

Ключові завдання школи:

Першочергову увагу приділити створенню умов для забезпечення учням рівного доступу до якісної освіти, підвищення ефективності навчального процесу для розвитку особистості, розвитку в дітей ключових життєвих компетентностей.

В умовах профільної освіти створити кожній дитині середовище для максимальної самореалізації; готовності стати поінформованим, активним, відповідальним громадянином

Сьогодні Пирятинська загальноосвітня школа №4 є

Школою Людяності, тому що людина є найвищою цінністю у нашій школі. У кожній дитині, у кожному педагогові ми бачимо особистість;

Школою Доброти, тому що розум має бути добрим, лише за цієї умови помисли і дії людини будуть конструктивними;

Школою Успіху, тому що саме успішна людина може жити, творити у такому мінливому світі.