МО іноземної мови

Кротенко Наталія Григорівна
Сергієнко Любов Василівна
Пристанська Юлія Іванівна

Підвищення фахового рівня сучасного учителя - основна умова формування соціокультурної компетенції учня

All human talent is a talent to do. Thomas Carlyle

Поради батькам учнів молодших класів щодо вивчення англійської мови вдома

1.     Повторюйте разом із дитиною вивчені на уроці слова та вирази у вигляді гри. Нехай дитина буде вашим учителем (якщо ви недостатньо володієте англійською або взагалі не володієте нею). Грайте у ті ігри, які були на уроці.

2.     Якщо у дитини труднощі у вимові, проконсультуйтесь у вчителя. Якщо дитина погано запам‘ятовує слова та правила, учитель підкаже вам прийоми запам‘ятовування інформації.

3.     Якщо є можливість, купуйте дитині книжки для позакласного читання. Вибір книжки вам підкаже педагог. При цьому контролюйте процес читання та розуміння прочитаного.

4.     Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас запам‘ятовуючи нові слова.

5.     Розповідайте дитині, наскільки важливим є вивчення англійської мови людині майже будь-якої професії.

6.     Якщо дитина не засвоїла навчальний матеріал через хворобу або через іншу поважну причину, одразу зверніться до вчителя. Він розповість вам, як організувати допомогу дитині вдома.