МО фізики, інформатики та математики

ПЛАН РОБОТИ НА ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Результативність діяльності МО учителів математики, фізики, інформатики в контексті формування компетентностей за 2018-2019 навчальний рік.

План роботи на зимові канікули 2018-2019 навчального року

План роботи на осінні канікули жовтень 2018 - 2019 навчального року.

Склад методичного об'єднання:

Налчаджі Сергій Олександрович- вчитель фізики, астрономії, інформатики, спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи 14 років.

Сав'яненко Марія Олексіївна - вчитель математики, інформатики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Стаж роботи 21 років.

Бойко Лідія Миколаївна - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Стаж роботи 38 років.

Глобинець Ольга Олексіївна - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи 29 років.

Остратенко Євгеній Олександрович - вчитель інформатики, спеціаліст ІІ категорії. Стаж роботи 7 років.

Остратенко Євгеній Олександрович

Кеда Лариса Дмитрівна - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Стаж роботи 32 роки.

Методична бібліотека

Будова речовини (Налчаджі С.О. 7 кл.) (Урок було надруковано у газеті "Фізика" редакції "Шкільний світ" №33 (477), листопад 2011) Фото 1, фото 2
Контрольні завдання з математики другого та третього етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Учнівські роботи