21 лист. 2018

Виховна година на тему "Шкідливі звички: куріння і алкоголь".

21 листопада, в рамках місячника "Правової, антиалкогольної та антинаркоманійної пропаганди", у 6 - А класі проведено виховну годину на тему "Шкідливі звички: куріння і алкоголь".
21 лист. 2018

День культури східних народів.

Сьогодні у школі тематичний кейс-день: елементи східних культур в одязі, представлення східних бойових мистецтв, на перервах тематична музика та мультики, у їдальні особливе меню (суп-пюре з сухариками, рис відварний "Ойякодон", салат з буряка "Сашиямі", чай зелений, мандарин).
19 лист. 2018

Акція шкільної служби Порозуміння для учнів "СТОП - булінг".

У нашій школі була проведена акція шкільної служби Порозуміння для учнів "СТОП - булінг". Діти дізналися, які є підходи до вирішення конфліктів, ознайомилися з методом медіації - мирного способу вирішення конфліктів.
9 лист. 2018

День української писемності та мови.

Проведено ряд заходів: традиційний диктант національної єдності, виставка художніх творів про писемність та мову, поетично - інформаційні п’ятихвилинки «Ну що б, здавалося, слова...». Метою яких було формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні держава, ні народ, ні Україна. Ці заходи сприяли розширенню знань про красу і багатство української мови, пробудження почуття національної гідності.

Презентація спортзалу.

За кошти бюджету Пирятинської міської об'єднаної територіальної громади проведено капітальний ремонт спортивної зали Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 на суму 849 968 грн. Підрядник по виконанню робіт ПП "Аталіо", директор Шкода А.А. 9 листопада відбулася презентація спортзалу: урочисте представлення нового приміщення, виступ команди "Бемс" (переможців Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA»), змагання з малюкболу учнів 7-х класів.
9 лист. 2018

Перемога в ІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу "Ми віримо в гарне майбутнє".

Вітаємо наших учнів з перемогою в ІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу "Ми віримо в гарне майбутнє".
4 лист. 2018

Районна олімпіада з математики.

4 листопада 2018 завершилась районна олімпіада з математики. Пишаємося своїми переможцями — Звонков Андрій (6 клас) — І місце; Шилова Єлизавета (7 клас) — ІІ місце; Махновська Діана (8 клас) — ІІ місце; Гричка Дарія (7 клас) —ІІІ місце; Бородчук Вікторія (7 клас) — ІІІ місце. А ще приємно бачити серед призерів колишніх вихованців нашої школи, тепер ліцеїстів— Попов Андрій (9 клас) — ІІ місце та Гриценко Іван (9 клас) — ІІІ місце МОЛОДЦІ! Так тримати!
2 лист. 2018

Педагогічна рада на тему "Формування ключових компетентностей як складова становлення успішної особистості школяра".

2 листопада відбулася педагогічна рада на тему "Формування ключових компетентностей як складова становлення успішної особистості школяра". Робота педагогічного колективу складалася з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина відбулася з участю завідуючого відділом іновацій та розвитку Інституту педагогіки, кандидата педагогічних наук, доцента Пузікова Д.О. Практичну частину у формі методичного тренінгу провела соціальний педагог Семірова Я.Ю.
1 лист. 2018

Зустріч з керівником Дитячого центру інновацій Вольвачем Сергієм Володимировичем.

1 листопада у нашій школі відбулася зустріч педагогічного колективу з керівником Дитячого центру інновацій Вольвачем Сергієм Володимировичем. Сергій Володимирович розповів про інноваційні підходи в організації учнівських наукових досліджень в різних секціях, ознайомив із структурою Полтавського територіального відділення Малої академії наук України та вимогами до написання наукових робіт.
30 жовт. 2018

Партнерська зустріч з методистом ДНЗ №3 "Берізка" Курочкою О.М.

30 жовтня в початковій школі відбулися партнерські зустрічі з методистом ДНЗ №3 "Берізка" Курочкою О.М. на тему "Компетентністний підхід як основа реалізації сучасних цілей НУШ".

18 черв. 2019
Діти взяли участь у конкурсі "Намалюй та привітай свого тата!".
18 черв. 2019
Вітаємо учнів та батьків з цим святковим і радісним днем. Чекаємо у школі 20 червня о 10:00.
14 черв. 2019
Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками Пирятинської ЗШ І - ІІІ ст. №4, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях. Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.
13 черв. 2019
Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири, де подивилися виставу Київського театру "Добробут і злагода" про правила дорожнього руху.
12 черв. 2019
Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019
До учнів пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ. Керівники гуртків Громенко В.В., Шестерніна Л.М., Малишкін А.Ф. та Сурмило В.М провели змагання "Паперові злети". Діти вчилися складати паперові літачки, а потім вправлялися у найдовшому польоті.