5 черв. 2019

Майстер - клас з виготовлення "Водяної бомбочки".

Третій день у таборі "Сонечко" був насиченим! До учнів завітали педагоги СЮТ та провели цікавий майстер - клас з виготовлення "Водяної бомбочки".
5 черв. 2019

Лекція "Поміть себе в темряві!".

В пришкільному таборі "Сонечко" відбулася зустріч вихованців з інспектором сектору реагування патрульної поліції Неживенко А.В., який провів лекцію "Поміть себе в темряві!"
4 черв. 2019

Святкове відкриття табірної зміни "Сонечко".

В пришкільному таборі з денним перебуванням "Сонечко" відбулося святкове відкриття табірної зміни. Було весело, гамірно та цікаво!!!
4 черв. 2019

Англомовний табір "Sunflower".

Почав роботу англомовний табір "Sunflower"при пришкільному таборі" Сонечко"
3 черв. 2019

Розпочав свою роботу пришкільний табір "Сонечко".

"Сяє сонце золоте, дружно дітвора росте!" Сьогодні в початковій школі розпочав свою роботу пришкільний табір "Сонечко". Діти побували в Центрі дитячої та юнацької творчості на святі "В обіймах друзів, радості, тепла дітей стрічає сонячна пора".
31 трав. 2019

Останній дзвоник.

Пролунав останній дзвоник у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4. Після святкових урочистостей для учнів свято продовжилося у класах: відеоколажі, майстер-класи, фотосесії. Учні початкової школи мали змогу пограти в ігри та конкурси на свіжому повітрі.
25 трав. 2019

День Європи.

Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. №4 взяла участь у заходах з нагоди відзначення Дня Європи. Дякуємо вчителям, батькам та учням, які долучилися до масового спортивного свята "Пирятинська миля" та інших заходів, які відбулися на Майдані Незалежності.
24 трав. 2019

"Рух заради здоров’я".

Вітаємо з перемогою! Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. №4 увійшла в п’ятірку кращих шкіл Полтавської області, отримала грамоту та кубок за активну участь у фестивалі ранкової зарядки "Рух заради здоров’я".
17 трав. 2019

Cерія виховних заходів на тему "Енергозбереження".

В початковій школі на протязі тижня було проведено серію виховних заходів на тему "Енергозбереження" : інтерактивну гру, конкурс малюнків, вікторину, навчальний диктант та ін.
17 трав. 2019

"Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення".

Виховна година в 9-Б класі "Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення". Слухали, дивились, малювали.

18 черв. 2019
Діти взяли участь у конкурсі "Намалюй та привітай свого тата!".
18 черв. 2019
Вітаємо учнів та батьків з цим святковим і радісним днем. Чекаємо у школі 20 червня о 10:00.
14 черв. 2019
Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками Пирятинської ЗШ І - ІІІ ст. №4, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях. Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.
13 черв. 2019
Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири, де подивилися виставу Київського театру "Добробут і злагода" про правила дорожнього руху.
12 черв. 2019
Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019
До учнів пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ. Керівники гуртків Громенко В.В., Шестерніна Л.М., Малишкін А.Ф. та Сурмило В.М провели змагання "Паперові злети". Діти вчилися складати паперові літачки, а потім вправлялися у найдовшому польоті.