19 квіт. 2019

Впровадження проекту «ШБІЦ-інфо».

Стрімкі зрушення в суспільному житті зумовлюють необхідність змін у шкільній сфері. Важливо якомога точніше визначити головні проблеми, вирішення яких забезпечить ефективний результат з усього комплексу освітянських завдань. Однією із таких проблем є інформаційна. Вона включає кілька головних завдань для забезпечення навчально-методичної, виховної, розвивальної, управлінської та обслуговуючої функції навчального закладу. Вирішити проблему інформаційного забезпечення закладу спроможна шкільна бібліотека за умови перетворення її на сучасний шкільний бібліотечно-інформаційний центр. Шкільна бібліотека Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 долучилася до перетворення. Підписано договір про співпрацю з Українським інститутом нормативної інформації про впровадження проекту «ШБІЦ-інфо». Впровадження проекту розпочато з січня 2019.
16 квіт. 2019

Конкурс з космонавтики та астрономії "Перлини зоряного неба".

16 квітня 2019 року у місті Полтава відбувся обласний конкурс з космонавтики та астрономії "Перлини зоряного неба". Конкурс проходив на базі Полтавського музею авіації та космонавтики. Від нашої школи в конкурсі брав участь учень 9-А класу Іващенко Олександр. Він посів ІІІ місце. (учитель Вольвач М.В.)
13 квіт. 2019

Акція „За чисте довкілля“.

З метою озеленення територій школи, поліпшення санітарного стану прилеглих до закладу територій 13 квітня наша школа взяла участь у проведенні щорічної акції „За чисте довкілля“.
12 квіт. 2019

Вітаємо переможців ІІ етапу (місцевого) спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя".

Чуткова Сергія – 8Б клас, Казанович Віктора – 8Б клас, Винниченко Владислава – 7А клас, Тяло Владислава – 7Б клас, Іванька Артема – 6А клас, Домантович Богдана – 6Б клас, Бєлову Анастасію – 8Б клас, Підгорну Валерію – 8А клас, Гричку Дар’ю – 7Б клас, Миленко Валерію – 7А клас, Попей Анастасію – 6Б клас Цегельніченко Ксенію – 6 Б клас та вчителя фізкультури Нестерця Юрія Васильовича.
12 квіт. 2019

Коворкінг «Родинний міст».

З метою формування в учнів ціннісного ставлення до власного здоров’я, екологічного виховання та з метою тісної взаємодії школи, сім’ї, громадськості як фактора успішного впливу на розвиток дитини з 15.04 по 19.04.2019 буде проведено коворкінг «Родинний міст».
11 квіт. 2019

Місячник правової, антитютюнової та антинаркоманійної пропаганди.

11 квітня в рамках Місячника правової, антитютюнової та антинаркоманійної пропаганди інспектором з ювенальної привенції сектору привенції Пирятинського ВП ГУМП в Полтавській області Єщенком О.Р. та заступником начальника відділу "Пирятинського бюро правової допомоги" Лубенського МЦ з НБВПД Сокол О.О. з учнями 7-8 класів проведено лекцію "Твої права, твої обов'язки".
3 квіт. 2019

Буккроссинг.

В Пирятинській ЗШ І-ІІІ ступенів №4 розпочав свою роботу громадський рух - буккроссинг. Це процес звільнення книги. Людина прочитавши книгу, залишає її у призначеному місці, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти і прочитати. Учні школи принесли свої книги для обміну. Ми сподіваємося на підтримку нашого руху учнями і з інших шкіл міста.
28 бер. 2019

Завітали мешканці Франції!

Зовсім несподівано до нашої школи завітали мешканці Франції, дідусь яких навчався в Пирятинській чоловічій гімназії – Шарій Михайло Захарович. Гості познайомились з історією школи.
28 бер. 2019

МО математики, інформатики, фізики поділилися досвідом.

28 березня члени МО математики, інформатики, фізики поділилися досвідом: - використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій; - методичними прийомами, які використовують на уроках; - як реалізувати компетентнісний підхід на уроках; - розв’язування задач з параметрами у рамках підготовки до ЗНО.
27 бер. 2019

Засідання МО вчителів математики, інформатики та фізики.

27 березня відбулося засідання МО вчителів математики, інформатики та фізики. Опрацювали інструктивно-нормативні матеріали щодо підготовки та проіедення ДПА та ЗНО.

18 черв. 2019
Діти взяли участь у конкурсі "Намалюй та привітай свого тата!".
18 черв. 2019
Вітаємо учнів та батьків з цим святковим і радісним днем. Чекаємо у школі 20 червня о 10:00.
14 черв. 2019
Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками Пирятинської ЗШ І - ІІІ ст. №4, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях. Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.
13 черв. 2019
Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири, де подивилися виставу Київського театру "Добробут і злагода" про правила дорожнього руху.
12 черв. 2019
Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019
До учнів пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ. Керівники гуртків Громенко В.В., Шестерніна Л.М., Малишкін А.Ф. та Сурмило В.М провели змагання "Паперові злети". Діти вчилися складати паперові літачки, а потім вправлялися у найдовшому польоті.