12 бер. 2019

Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий відеоролик фізкультурно-оздоровчого спрямування «Країна майбутнього».

Вітаємо переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий відеоролик фізкультурно-оздоровчого спрямування «Країна майбутнього» у номінації «Стань чемпіоном».
11 бер. 2019

Тиждень психології.

З 11.03 по 15.03 триває тиждень психології.
7 бер. 2019

8 Березня!

Шановні, дорогі, прекрасні, чудові, кохані жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята — 8 Березня! Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаємо Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні! Адміністрація Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4.
1 бер. 2019

Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower - 2019».

Проведено третю Міжнародну гру зі світової літератури «Sunflower - 2019». Щиро вітаємо усіх переможців та учасників гри.
24 лют. 2019

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України у 2018/2019 н. р.

Вітаємо переможця Лахаєва Владислава з 3 місцем у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України у 2018/2019 н. р. в секції «Технологічні процеси та перспективні технології», який проходив в м.Полтава з 22.02 по 24.02.2019 р..
18 лют. 2019

Герої не вмирають!

У 6-А класі сьогодні пройшла інформаційна хвилина "Герої не вмирають".
15 лют. 2019

Тиждень англійської мови 11.02 - 15.02.

Учні переглянули відеофільми про англійських письменників: У. Шекспіра, Р. Бернза; з цікавістю пройшов квест для 7-8 класів "Englisg writers"; в 11 Б класі пройшов захист проекту на тему "William Shakespeare-455" та вікторина; 5-класники змагалися у грі "Why knows English better?"; молодші школярі грали в настільні ігри, дивилися мультфільми на англійській мові. З великим успіхом пройшла ярмарка - продаж "солодких валентинок"; учні 6-7,9 класів зустрілися з Юрієм Фединським - вихідцем з Америки, залаз жителем села Крячківка. 18-20 лютого у школі відбулася інтернет олімпіада з англійської мови та всеукраїнський конкурс Puzzle.
15 лют. 2019

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З метою відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у школі були проведені класні години та хвилини інформування на теми: :«Час і досі не загоїв рани – цей одвічний біль Афганістану», «Афганістан болить в моїй душі», «Афганістан: обов’язок, подвиг, трагедія!». Учні 5-а класу відвідали краєзнавчий музей, де пройшла зустріч з Володимиром Васильовичем Сальницьким. Основним завданням заходів було прагнення донести до сердець дітей думку: війна – це безумство, це невиправдана жорстокість, це сльози і біль. Кожен учасник мав змогу замислитися про минуле, подумати про сьогодення на Сході, мріючи про мир на майбутнє…
14 лют. 2019

День Святого Валентина.

Цікаво і весело пройшов кейс-день до дня Святого Валентина у нашій школі. Зранку був проведений конкурс «Знайди половинку». Переможці отримали призи. Під час другої великої перерви вчителями англійської мови організована виставка кулінарних шедеврів, які потім можна було придбати. Смаколики мали бути у вигляді сердечок. У шкільній їдальні можна було поласувати супом та незвичайними млинцями «З любов’ю». Лідери учнівського самоврядування приготували сюрприз: кульки з передбаченнями, які швидко розійшлися, оскільки бажаючих дізнатися про своє майбутнє не бракувало. Протягом дня діти дарували один одному і вчителям «валентинки». Працювала тематична фотозона.
12 лют. 2019

Зустріч з учасником бойових дій Володимиром Сальницьким.

Напередодні 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану учні 5 А класу зустрілися у краєзнавчому музеї з учасником бойових дій Володимиром Сальницьким. Володимир Васильович виконував інтернаціональний обов’язок з 1984-1987 рр., має ряд нагород. Під час бесіди учні розширили свої знання про події афганської війни, дізналися про наших земляків, що служили в Афганістані, пригадали родини воїнів-інтернаціоналістів.

18 черв. 2019
Діти взяли участь у конкурсі "Намалюй та привітай свого тата!".
18 черв. 2019
Вітаємо учнів та батьків з цим святковим і радісним днем. Чекаємо у школі 20 червня о 10:00.
14 черв. 2019
Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками Пирятинської ЗШ І - ІІІ ст. №4, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях. Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.
13 черв. 2019
Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири, де подивилися виставу Київського театру "Добробут і злагода" про правила дорожнього руху.
12 черв. 2019
Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019
До учнів пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ. Керівники гуртків Громенко В.В., Шестерніна Л.М., Малишкін А.Ф. та Сурмило В.М провели змагання "Паперові злети". Діти вчилися складати паперові літачки, а потім вправлялися у найдовшому польоті.