4 січ. 2019

Флештренінг "Вплив успіху вчителя на розвиток життєвої компетентності учнів".

Відбувся психолого-педагогічний семінар з елементами флештренінгу "Вплив успіху вчителя на розвиток життєвої компетентності учнів".
27 груд. 2018

«Відкривай Україну».

Засідання Ради школи.

Відбулося планове засідання Ради школи .Підведено підсумки новоі форми співпраці з батьками- коворкінгу, проаналізована діяльність шкільного підприємництва,,Смарагд", обговорено результативність кейс- днів ,місячника ділового стилю в школі.Присутні заслухали та затвердили проект шкільного самоврядування ,,медіадзвоник".
26 груд. 2018

ПРИЗУПИНЕНО навчання в школі!!!

З Новим роком!

З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами. Бажаємо новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя.
22 груд. 2018

Готові зустрічати Новий рік.

21 груд. 2018

Увага! Увага! Увага!

19 груд. 2018

День Святого Миколая!!!

19 грудня - День Святого Миколая: святкове меню в їдальні, ярмарок смаколиків, перегляд мультфільмів.
19 груд. 2018

Cвяткове меню до «Дня Святого Миколая».

З метою популяризації здорового харчування 19 грудня у їдальні відбудеться кейс-день, святкове меню до «Дня Святого Миколая» суп-пюре з сухариками «Овочевий», десерт «Святковий», компот «Яблучний».
13 груд. 2018

Коворкінг «Школа – мій партнер».

У рамках коворкінгу «Школа – мій партнер» батьки учнів 11А класу та класний керівник Налчаджі Т.П. зустрілися за «круглим столом». Запрошена на зустріч Бодак Н.П. – заступник директора з навчально - виховної роботи, повідомила батьків про особливості організації та проведення ЗНО – 2019.

18 черв. 2019
Діти взяли участь у конкурсі "Намалюй та привітай свого тата!".
18 черв. 2019
Вітаємо учнів та батьків з цим святковим і радісним днем. Чекаємо у школі 20 червня о 10:00.
14 черв. 2019
Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками Пирятинської ЗШ І - ІІІ ст. №4, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях. Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.
13 черв. 2019
Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири, де подивилися виставу Київського театру "Добробут і злагода" про правила дорожнього руху.
12 черв. 2019
Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019
До учнів пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ. Керівники гуртків Громенко В.В., Шестерніна Л.М., Малишкін А.Ф. та Сурмило В.М провели змагання "Паперові злети". Діти вчилися складати паперові літачки, а потім вправлялися у найдовшому польоті.