10 груд. 2018

Урок інформатики (ЗНО - 2019).

Учні 11 класу разом з вчителями, Остратенко Є.О. та Вольвач М.В. провели урок інформатики, на якому ознайомилися з основними розділами сайтів УЦОЯО та ХРЦОЯО, де розміщена вся інформація, що стосується проведення зовнішнього незалежного оцінювання, останні заходи регіонального центру, інформація-нагадування про день і час проведення тестування з конкретного предмета. Учні виконали практичні завдання!
7 груд. 2018

Вбережди себе від СНІДу.

Лікар-інфекціоніст Криворучко Алла Григорівна провела лекцію для учнів 10-х класів "Вбережди себе від СНІДу".
4 груд. 2018

Для учнів початкових класів продовжується оновлення освітніх засобів навчання.

Зокрема, на другому поверсі облаштовується куточок відкритого освітнього простору. На сьогодні здійснено монтаж та встановлено мультимедійний комплекс.
3 груд. 2018

Коворкінг продовження.

У рамках проведення коворкінгу (співпраці) "Школа - мій партнер" батьки 5А класу мали можливість поспілкуватися з учителями предметниками, соціальним педагогом, адміністрацією школи та класним керівником, поспостерігати за дитиною на уроці й під час перерв.
30 лист. 2018

Шкільний КВН.

У школі відбувся шкільний КВН. Змагалися команди 9А, 9Б, 10А класу. Перемогу здобула команда "Бомба" (9Б клас).
28 лист. 2018

Правова гра "Я - дитина! Я маю право!".

У 5А класі класний керівник Бабич Г.М. провела правову гру "Я - дитина! Я маю право!" Діти ознайомилися з основними правовими поняттями, законами, що захищають права дитини, вчилися аналізувати та вирішувати різні правові задачі.
28 лист. 2018

Продовжуємо популяризацію здорового харчування.

Харчові звички, що формуються у дитинстві, зберігаються і в дорослому віці. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вбережуть дитину від численних хвороб, а й зроблять її бадьорішою і уважнішою. Сьогодні учні мали змогу безкоштовно скуштувати напої з шипшиною, малиною, смородиною, лимоном тощо.
26 лист. 2018

Прости нас, пам’яте, прости.

Урок пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні у 5 - А класі. Учні ознайомилися з причинами, масштабами, наслідками трагедії в Україні та на території рідного краю.

Перший тиждень коворкінгу.

26.11.2018 розпочався перший тиждень коворкінгу (співпраці) "Школа - мій партнер". Зустрічаємо батьків 5-6 класів.

Цікавий урок.

Формуючи мовленнєві компетенції в 7 - Б класі був проведений урок з теми "Healtly food", діти змогли практично ознайомитися з різними техніками приготування здорової їжі англійською мовою.

18 черв. 2019
Діти взяли участь у конкурсі "Намалюй та привітай свого тата!".
18 черв. 2019
Вітаємо учнів та батьків з цим святковим і радісним днем. Чекаємо у школі 20 червня о 10:00.
14 черв. 2019
Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками Пирятинської ЗШ І - ІІІ ст. №4, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях. Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.
13 черв. 2019
Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири, де подивилися виставу Київського театру "Добробут і злагода" про правила дорожнього руху.
12 черв. 2019
Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019
До учнів пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ. Керівники гуртків Громенко В.В., Шестерніна Л.М., Малишкін А.Ф. та Сурмило В.М провели змагання "Паперові злети". Діти вчилися складати паперові літачки, а потім вправлялися у найдовшому польоті.