26 квіт. 2018

Замовлення підручників для 5, 10 класів.

17 квіт. 2018

Тиждень математики, фізики та інформатики (10.04.2018-20.04.2018)

У рамках тижня математики, фізики та інформатики на базу Пирятинської зш І-ІІІ ступенів №4 були проведені заходи: "День числа Пі" Конкурс кросвордів "Геометрія в нашому житті" "Солодка математика" Фізичний бркйн-ринг "Найрозумніший математик" "Кращий зошит" "Цікава фізика" "Цікава астрономія" Інтернет олімпіади
11 квіт. 2018

Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

У Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
3 квіт. 2018

Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

Для учнів нашої школи була проведена акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти"
4 бер. 2018

Відновлюється навчання!!!

!!!
2 бер. 2018

Призупиняється навчальний процес!!!

Призупинено!!!
14 лют. 2018

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу!

14 лют. 2018

ПРИЗУПИНЕНО навчання в школі!!!

ПРИЗУПИНЕНО!!!
17 лют. 2017

Новини на Facebook.

Відтепер новини нашого навчального закладу будуть відображатися тут → https://www.facebook.com/groups/169430490207818/?ref=bookmarks
14 лют. 2017

День вшанування бойових дій на території інших держав

Учні 10 класу Пирятинської ЗШ I - III ст. №4 зустрілися у краєзнавчому музеї з учасником бойових дій в Афганістані Сальницьким Володимиром Васильовичем, який виконував інтернаціональний обов`язок з 1984 - 1987 рр.

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

17 трав. 2019
В початковій школі на протязі тижня було проведено серію виховних заходів на тему "Енергозбереження" : інтерактивну гру, конкурс малюнків, вікторину, навчальний диктант та ін.
17 трав. 2019
Виховна година в 9-Б класі "Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення". Слухали, дивились, малювали.
17 трав. 2019
У 5-А класі відбулася вікторина-подорож до Дня Європи. Учні поглибили знання про країни Європи, які входять до складу ЄС. Підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому. Особливо цікаво дітям було дізнатися про звичаї, традиції, культуру та історію інших держав.
16 трав. 2019
Сьогодні 16 травня, у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся флешмоб до Дня вишиванки.
14 трав. 2019
Учні Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 стали активними учасниками XIV Всеукраїнської акції "Серце до серця". У школі був організований ярмарок - продаж пасхальної випічки, також діти та вчителі мали змогу пожертвувати кошти до благодійної скриньки. Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням та гостям нашої школи, які взяли участь у благодійній акції. Завдяки Вам ми зібрали 1000 грн., які перерахували на рахунок благодійного фонду для придбання медичного обладнання.
14 трав. 2019
8а зустрічався з представником ЦНАП Коваль Л.П. Вона розповіла про послуги які надає ЦНАП та створення ID-картки