11 серп. 2018

Участь у Фестивалі педагогічних ідей

Вчителі нашої школи відвідали м. Київ та взяли участь у Фестивалі педагогічних ідей. Захід проводився у великому кофреренц-залі НАН України. Ми взяли участь в обговоренні найбільш важливих педагогічних здобутків, аналізі практичних рішень у сфері освіти та почерпнули для себе нові ідеї, зарядилися енергією від тренерів та колег.
19 лип. 2018

Прибули набори LEGO для першокласників.

В рамках гуманітарної допомоги майбутнім першокласникам “Нової української школи” відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та The LEGO Foundation, на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 17.05.2018 № 497 «Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти ігровими наборами SIX BRICKS» Пирятинська школа І- ІІІ ступенів № 4 отримала 48 ігрових наборів LEGO Six Bricks («6 цеглинок») та 4 набори LEGO Play Box.
2 лип. 2018

Представлення педагогічному колективу школи нового директора.

Міський голова Рябоконь Олексій Петрович разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Коваленко Тамарою Василівною представили педагогічному колективу нашої школи нового директора Шкурупій Ларису Григорівну.
18 черв. 2018

Театралізоване свято закриття табору.

День табору. Відбулося театралізоване свято закриття табору. Діти співали, танцювали, розповідали вірші та смішинки, грали в ігри, веселилися та ласували солодощами.
1 черв. 2018

Міжнародний день захисту дітей.

01 червня 2018 року біля РБК відбудеться міське свято до Міжнародного дня захисту дітей з 9.30 до 12.00.
29 трав. 2018

Розпочав свою роботу пришкільний табір з денним перебуванням "Сонечко".

8 трав. 2018

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду директора школи.

ОГОЛОШЕННЯ!!!
5 трав. 2018

Виховні години до святкування Дня Перемоги.

Проведено виховні години до святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також проведено виставку малюнків "Крок у героїчне минуле".
26 квіт. 2018

Замовлення підручників для 5, 10 класів.

17 квіт. 2018

Тиждень математики, фізики та інформатики (10.04.2018-20.04.2018)

У рамках тижня математики, фізики та інформатики на базу Пирятинської зш І-ІІІ ступенів №4 були проведені заходи: "День числа Пі" Конкурс кросвордів "Геометрія в нашому житті" "Солодка математика" Фізичний бркйн-ринг "Найрозумніший математик" "Кращий зошит" "Цікава фізика" "Цікава астрономія" Інтернет олімпіади

18 черв. 2019
Діти взяли участь у конкурсі "Намалюй та привітай свого тата!".
18 черв. 2019
Вітаємо учнів та батьків з цим святковим і радісним днем. Чекаємо у школі 20 червня о 10:00.
14 черв. 2019
Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками Пирятинської ЗШ І - ІІІ ст. №4, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях. Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.
13 черв. 2019
Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири, де подивилися виставу Київського театру "Добробут і злагода" про правила дорожнього руху.
12 черв. 2019
Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019
До учнів пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ. Керівники гуртків Громенко В.В., Шестерніна Л.М., Малишкін А.Ф. та Сурмило В.М провели змагання "Паперові злети". Діти вчилися складати паперові літачки, а потім вправлялися у найдовшому польоті.