11 квіт. 2018

Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

У Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
3 квіт. 2018

Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

Для учнів нашої школи була проведена акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти"
4 бер. 2018

Відновлюється навчання!!!

!!!
2 бер. 2018

Призупиняється навчальний процес!!!

Призупинено!!!
14 лют. 2018

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу!

14 лют. 2018

ПРИЗУПИНЕНО навчання в школі!!!

ПРИЗУПИНЕНО!!!
17 лют. 2017

Новини на Facebook.

Відтепер новини нашого навчального закладу будуть відображатися тут → https://www.facebook.com/groups/169430490207818/?ref=bookmarks
14 лют. 2017

День вшанування бойових дій на території інших держав

Учні 10 класу Пирятинської ЗШ I - III ст. №4 зустрілися у краєзнавчому музеї з учасником бойових дій в Афганістані Сальницьким Володимиром Васильовичем, який виконував інтернаціональний обов`язок з 1984 - 1987 рр.
22 січ. 2017

День Соборності України.

Найвизначніший день в історії нашого народу звершень, які стали визначальними у процесі становлення українського державотворення.
12 січ. 2017

Емоційне вигорання - попіл після феєрверку.

12 січня у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся терапевтичний семінар-практикум "Емоційне вигорання - попіл після феєрверку."

18 черв. 2019
Діти взяли участь у конкурсі "Намалюй та привітай свого тата!".
18 черв. 2019
Вітаємо учнів та батьків з цим святковим і радісним днем. Чекаємо у школі 20 червня о 10:00.
14 черв. 2019
Сердечно вітаємо вас зі святом – врученням свідоцтв про базову середню освіту. Ось і настав цей день. День святковий, радісний, незвичний. Для когось – день прощання зі школою, щирими друзями, добрими наставниками. Впевнено прямуйте по шляху, який обрали, пам’ятаючи, що ви є випускниками Пирятинської ЗШ І - ІІІ ст. №4, адже вона з честю виконала свою місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами знань. Вітаємо учнів, які продовжать навчання у рідній школі! Ви будете опановувати нові цікаві дисципліни, спецкурси, зможете реалізувати себе як лідери учнівського самоврядування, брати участь у яскравих конкурсах, змаганнях. Любі діти! Щиро бажаємо вам гарного відпочинку влітку, незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів.
13 черв. 2019
Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири, де подивилися виставу Київського театру "Добробут і злагода" про правила дорожнього руху.
12 черв. 2019
Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019
До учнів пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ. Керівники гуртків Громенко В.В., Шестерніна Л.М., Малишкін А.Ф. та Сурмило В.М провели змагання "Паперові злети". Діти вчилися складати паперові літачки, а потім вправлялися у найдовшому польоті.