22 квіт. 2019

Тиждень трудового навчання розпочато.

Тиждень трудового навчання розпочато виставкою робіт учнів 6—А та 6—Б класів. 11—А та 11—Б урок— гра з креслення «Креслярські забави». Учні виконували вправи та розв'язували завдання на розвиток логічного мислення та просторової уяви.
22 квіт. 2019

Позиція у проведенні "Дня Землі".

Батьківський комітет 5-А класу висловлює щиру вдячність і подяку директору школи, педагогічному колективу та класному керівнику за активну позицію у проведенні "Дня Землі". Смачна каша, яскраві емоції та чудовий настрій не залишили нікого байдужим. Дякуємо!!!
19 квіт. 2019

Впровадження проекту «ШБІЦ-інфо».

Стрімкі зрушення в суспільному житті зумовлюють необхідність змін у шкільній сфері. Важливо якомога точніше визначити головні проблеми, вирішення яких забезпечить ефективний результат з усього комплексу освітянських завдань. Однією із таких проблем є інформаційна. Вона включає кілька головних завдань для забезпечення навчально-методичної, виховної, розвивальної, управлінської та обслуговуючої функції навчального закладу. Вирішити проблему інформаційного забезпечення закладу спроможна шкільна бібліотека за умови перетворення її на сучасний шкільний бібліотечно-інформаційний центр. Шкільна бібліотека Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 долучилася до перетворення. Підписано договір про співпрацю з Українським інститутом нормативної інформації про впровадження проекту «ШБІЦ-інфо». Впровадження проекту розпочато з січня 2019.
16 квіт. 2019

Конкурс з космонавтики та астрономії "Перлини зоряного неба".

16 квітня 2019 року у місті Полтава відбувся обласний конкурс з космонавтики та астрономії "Перлини зоряного неба". Конкурс проходив на базі Полтавського музею авіації та космонавтики. Від нашої школи в конкурсі брав участь учень 9-А класу Іващенко Олександр. Він посів ІІІ місце. (учитель Вольвач М.В.)
13 квіт. 2019

Акція „За чисте довкілля“.

З метою озеленення територій школи, поліпшення санітарного стану прилеглих до закладу територій 13 квітня наша школа взяла участь у проведенні щорічної акції „За чисте довкілля“.
12 квіт. 2019

Вітаємо переможців ІІ етапу (місцевого) спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя".

Чуткова Сергія – 8Б клас, Казанович Віктора – 8Б клас, Винниченко Владислава – 7А клас, Тяло Владислава – 7Б клас, Іванька Артема – 6А клас, Домантович Богдана – 6Б клас, Бєлову Анастасію – 8Б клас, Підгорну Валерію – 8А клас, Гричку Дар’ю – 7Б клас, Миленко Валерію – 7А клас, Попей Анастасію – 6Б клас Цегельніченко Ксенію – 6 Б клас та вчителя фізкультури Нестерця Юрія Васильовича.
12 квіт. 2019

Коворкінг «Родинний міст».

З метою формування в учнів ціннісного ставлення до власного здоров’я, екологічного виховання та з метою тісної взаємодії школи, сім’ї, громадськості як фактора успішного впливу на розвиток дитини з 15.04 по 19.04.2019 буде проведено коворкінг «Родинний міст».
11 квіт. 2019

Місячник правової, антитютюнової та антинаркоманійної пропаганди.

11 квітня в рамках Місячника правової, антитютюнової та антинаркоманійної пропаганди інспектором з ювенальної привенції сектору привенції Пирятинського ВП ГУМП в Полтавській області Єщенком О.Р. та заступником начальника відділу "Пирятинського бюро правової допомоги" Лубенського МЦ з НБВПД Сокол О.О. з учнями 7-8 класів проведено лекцію "Твої права, твої обов'язки".
3 квіт. 2019

Буккроссинг.

В Пирятинській ЗШ І-ІІІ ступенів №4 розпочав свою роботу громадський рух - буккроссинг. Це процес звільнення книги. Людина прочитавши книгу, залишає її у призначеному місці, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти і прочитати. Учні школи принесли свої книги для обміну. Ми сподіваємося на підтримку нашого руху учнями і з інших шкіл міста.
28 бер. 2019

Завітали мешканці Франції!

Зовсім несподівано до нашої школи завітали мешканці Франції, дідусь яких навчався в Пирятинській чоловічій гімназії – Шарій Михайло Захарович. Гості познайомились з історією школи.

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

17 трав. 2019
В початковій школі на протязі тижня було проведено серію виховних заходів на тему "Енергозбереження" : інтерактивну гру, конкурс малюнків, вікторину, навчальний диктант та ін.
17 трав. 2019
Виховна година в 9-Б класі "Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення". Слухали, дивились, малювали.
17 трав. 2019
У 5-А класі відбулася вікторина-подорож до Дня Європи. Учні поглибили знання про країни Європи, які входять до складу ЄС. Підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому. Особливо цікаво дітям було дізнатися про звичаї, традиції, культуру та історію інших держав.
16 трав. 2019
Сьогодні 16 травня, у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся флешмоб до Дня вишиванки.
14 трав. 2019
Учні Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 стали активними учасниками XIV Всеукраїнської акції "Серце до серця". У школі був організований ярмарок - продаж пасхальної випічки, також діти та вчителі мали змогу пожертвувати кошти до благодійної скриньки. Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням та гостям нашої школи, які взяли участь у благодійній акції. Завдяки Вам ми зібрали 1000 грн., які перерахували на рахунок благодійного фонду для придбання медичного обладнання.
14 трав. 2019
8а зустрічався з представником ЦНАП Коваль Л.П. Вона розповіла про послуги які надає ЦНАП та створення ID-картки