28 бер. 2019

МО математики, інформатики, фізики поділилися досвідом.

28 березня члени МО математики, інформатики, фізики поділилися досвідом: - використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій; - методичними прийомами, які використовують на уроках; - як реалізувати компетентнісний підхід на уроках; - розв’язування задач з параметрами у рамках підготовки до ЗНО.
27 бер. 2019

Засідання МО вчителів математики, інформатики та фізики.

27 березня відбулося засідання МО вчителів математики, інформатики та фізики. Опрацювали інструктивно-нормативні матеріали щодо підготовки та проіедення ДПА та ЗНО.
27 бер. 2019

Засідання МО вчителів технологій.

Відбулось планове засідання МО вчителів технологій. Вчителі поділились досвідом: - використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, - своїми методичними прийомами які використувують на уроках для досягнення очікуваних результатів, - як реалізовувати компетентнісний підхід; - участі учнів у всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання від «Освітнього проекту «На урок» та її результатами Також обговорили інструктивно-нормативні документи з державної кваліфікаційної атестації та затвердили план проведення тижня трудового навчання.
27 бер. 2019

Засідання МО вчителів історії та суспільних дисциплін.

27 березня відбулося засідання МО вчителів історії та суспільних дисциплін. Педагоги опрацювали нормативні матеріали щодо підготовки та проведення ДПА та ЗНО. Також були обговорені питання впровадження ключових компетентностей НУШ на уроках історії та суспільних дисциплін.
26 бер. 2019

Планове засідання МО учителів англійськоі мови.

Відбулося планове засідання МО учителів англійськоі мови. Педагоги поділилися досвідом використання методу асоціативних символів, переглянули відео про вживання англійських ідіом, ознайомилися з основним змістом онлайн курсу Світлани Мазур щодо підготовки до ЗНО -2019.
25 бер. 2019

Атестація!

Атестація – це справжня школа підвищення і ствердження фахової майстерності педагога. У сучасних умовах значення творчості в роботі вчителя підвищується, адже саме від творчого підходу до розв’язання тих складних і багатогранних завдань, які сьогодні стоять перед школою, значною мірою залежить ефективність педагогічної праці, якість навчально-виховного процесу. 25.03.2019 на засіданні шкільної атестаційної комісії вчителі Сав’яненко М.О., Приходько І.І., Сергієнко Л.В. , Красоха Н.О. презентували свій педагогічний досвід.
22 бер. 2019

Всесвітній День води.

22 березня - Всесвітній День води, який покликаний привернути увагу людства до проблеми збереження води. Учні початкової школи разом з вчителями досліджували властивості води, вчилися берегти її, виготовили колажі "Вода в житті людини", провели ранкове коло "Краплинка - маленька, а сила - велика", оформили лепбук "Вода".
20 бер. 2019

Семінар Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти.

20 березня директор школи Шкурупій Л.Г. та заступник директора з виховної роботи Клименко А.О. взяли участь у семінарі Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти «Формування лідерської компетентності в школі: концепція й досвід упровадження» на базі Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Полтавської міської ради Полтавської області».
19 бер. 2019

Фестиваль "Оранжевий м’яч - 2019".

В рамках проведення традиційного баскетбольного фестивалю "Оранжевий м’яч - 2019" з 19 по 23 березня, у спортивному залі Пирятинського ліцею відбулися змагання серед юнаків та дівчат 7, 8 класів загальноосвітніх шкіл міста. Вітаємо переможців та призерів: дівчата 7 класи - перше місце, юнаки 7 класи - перше місце, дівчата 8 класи - друге місце, юнаки 8 класи - третє місце. Бажаємо подальших перемог!
18 бер. 2019

Тиждень природничих дисциплін.

В рамках тижня природничих дисциплін для дівчат 7 класів було проведено круглий стіл " Модно бути здоровим та красивим" за участю Олени Кошовченко керівника проекту " За щасливе довголіття".

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

17 трав. 2019
В початковій школі на протязі тижня було проведено серію виховних заходів на тему "Енергозбереження" : інтерактивну гру, конкурс малюнків, вікторину, навчальний диктант та ін.
17 трав. 2019
Виховна година в 9-Б класі "Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення". Слухали, дивились, малювали.
17 трав. 2019
У 5-А класі відбулася вікторина-подорож до Дня Європи. Учні поглибили знання про країни Європи, які входять до складу ЄС. Підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому. Особливо цікаво дітям було дізнатися про звичаї, традиції, культуру та історію інших держав.
16 трав. 2019
Сьогодні 16 травня, у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся флешмоб до Дня вишиванки.
14 трав. 2019
Учні Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 стали активними учасниками XIV Всеукраїнської акції "Серце до серця". У школі був організований ярмарок - продаж пасхальної випічки, також діти та вчителі мали змогу пожертвувати кошти до благодійної скриньки. Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням та гостям нашої школи, які взяли участь у благодійній акції. Завдяки Вам ми зібрали 1000 грн., які перерахували на рахунок благодійного фонду для придбання медичного обладнання.
14 трав. 2019
8а зустрічався з представником ЦНАП Коваль Л.П. Вона розповіла про послуги які надає ЦНАП та створення ID-картки