17 січ. 2019

Профілактика грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

У зв’язку з продовженням зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ у школі здійснюються заходи щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій: - санітарно-просвітницька робота серед учнів, батьків, педагогічних працівників; - проведення тематичних бесід; - вологе прибирання та провітрювання кабінетів на перервах; - вітамінізоване харчування учнів.
10 січ. 2019

Педагогічна рада: новий формат.

10 січня 2019 року відбулася педагогічна рада на тему: «Про підсумки роботи школи за І семестр 2018-2019 н.р.» Метою засідання було: з’ясувати причини невисокої якості знань учнів та шляхи їх подолання; визначити проблеми, що виникають в освітньому процесі під час формування ключових компетентностей учнів; удосконалити професійну компетентність педагогічних працівників для впровадження інноваційних педагогічних технологій; сприяти творчому зростанню та розвитку педагогів; розробити заходи щодо запобігання зниження рівня навчальних досягнень учнів. Педрада складалася з трьох частин: звіт директора Шкурупій Л.Г., заступника директора Бодак Н.П. та керівників методичних об’єднань: Глобинець О.О., Гриценко В.О., Трубіціної С.В., Крижанівської А.П., Бабич Г.М., Постної В.М. Кожний етап роботи супроводжувався активним обговоренням у групах та виробленням рекомендацій щодо окреслених проблем. Така форма роботи підтвердила свою ефективність, адже кожен учасник педагогічної ради зміг поділитися досвідом, знайшов цікаві методи та прийоми організації освітньої діяльності.
4 січ. 2019

Флештренінг "Вплив успіху вчителя на розвиток життєвої компетентності учнів".

Відбувся психолого-педагогічний семінар з елементами флештренінгу "Вплив успіху вчителя на розвиток життєвої компетентності учнів".
27 груд. 2018

«Відкривай Україну».

Засідання Ради школи.

Відбулося планове засідання Ради школи .Підведено підсумки новоі форми співпраці з батьками- коворкінгу, проаналізована діяльність шкільного підприємництва,,Смарагд", обговорено результативність кейс- днів ,місячника ділового стилю в школі.Присутні заслухали та затвердили проект шкільного самоврядування ,,медіадзвоник".
26 груд. 2018

ПРИЗУПИНЕНО навчання в школі!!!

З Новим роком!

З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами. Бажаємо новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя.
22 груд. 2018

Готові зустрічати Новий рік.

21 груд. 2018

Увага! Увага! Увага!

19 груд. 2018

День Святого Миколая!!!

19 грудня - День Святого Миколая: святкове меню в їдальні, ярмарок смаколиків, перегляд мультфільмів.

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

17 трав. 2019
В початковій школі на протязі тижня було проведено серію виховних заходів на тему "Енергозбереження" : інтерактивну гру, конкурс малюнків, вікторину, навчальний диктант та ін.
17 трав. 2019
Виховна година в 9-Б класі "Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення". Слухали, дивились, малювали.
17 трав. 2019
У 5-А класі відбулася вікторина-подорож до Дня Європи. Учні поглибили знання про країни Європи, які входять до складу ЄС. Підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому. Особливо цікаво дітям було дізнатися про звичаї, традиції, культуру та історію інших держав.
16 трав. 2019
Сьогодні 16 травня, у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся флешмоб до Дня вишиванки.
14 трав. 2019
Учні Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 стали активними учасниками XIV Всеукраїнської акції "Серце до серця". У школі був організований ярмарок - продаж пасхальної випічки, також діти та вчителі мали змогу пожертвувати кошти до благодійної скриньки. Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням та гостям нашої школи, які взяли участь у благодійній акції. Завдяки Вам ми зібрали 1000 грн., які перерахували на рахунок благодійного фонду для придбання медичного обладнання.
14 трав. 2019
8а зустрічався з представником ЦНАП Коваль Л.П. Вона розповіла про послуги які надає ЦНАП та створення ID-картки