19 груд. 2018

Cвяткове меню до «Дня Святого Миколая».

З метою популяризації здорового харчування 19 грудня у їдальні відбудеться кейс-день, святкове меню до «Дня Святого Миколая» суп-пюре з сухариками «Овочевий», десерт «Святковий», компот «Яблучний».
13 груд. 2018

Коворкінг «Школа – мій партнер».

У рамках коворкінгу «Школа – мій партнер» батьки учнів 11А класу та класний керівник Налчаджі Т.П. зустрілися за «круглим столом». Запрошена на зустріч Бодак Н.П. – заступник директора з навчально - виховної роботи, повідомила батьків про особливості організації та проведення ЗНО – 2019.
10 груд. 2018

Урок інформатики (ЗНО - 2019).

Учні 11 класу разом з вчителями, Остратенко Є.О. та Вольвач М.В. провели урок інформатики, на якому ознайомилися з основними розділами сайтів УЦОЯО та ХРЦОЯО, де розміщена вся інформація, що стосується проведення зовнішнього незалежного оцінювання, останні заходи регіонального центру, інформація-нагадування про день і час проведення тестування з конкретного предмета. Учні виконали практичні завдання!
7 груд. 2018

Вбережди себе від СНІДу.

Лікар-інфекціоніст Криворучко Алла Григорівна провела лекцію для учнів 10-х класів "Вбережди себе від СНІДу".
4 груд. 2018

Для учнів початкових класів продовжується оновлення освітніх засобів навчання.

Зокрема, на другому поверсі облаштовується куточок відкритого освітнього простору. На сьогодні здійснено монтаж та встановлено мультимедійний комплекс.
3 груд. 2018

Коворкінг продовження.

У рамках проведення коворкінгу (співпраці) "Школа - мій партнер" батьки 5А класу мали можливість поспілкуватися з учителями предметниками, соціальним педагогом, адміністрацією школи та класним керівником, поспостерігати за дитиною на уроці й під час перерв.
30 лист. 2018

Шкільний КВН.

У школі відбувся шкільний КВН. Змагалися команди 9А, 9Б, 10А класу. Перемогу здобула команда "Бомба" (9Б клас).
28 лист. 2018

Правова гра "Я - дитина! Я маю право!".

У 5А класі класний керівник Бабич Г.М. провела правову гру "Я - дитина! Я маю право!" Діти ознайомилися з основними правовими поняттями, законами, що захищають права дитини, вчилися аналізувати та вирішувати різні правові задачі.
28 лист. 2018

Продовжуємо популяризацію здорового харчування.

Харчові звички, що формуються у дитинстві, зберігаються і в дорослому віці. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вбережуть дитину від численних хвороб, а й зроблять її бадьорішою і уважнішою. Сьогодні учні мали змогу безкоштовно скуштувати напої з шипшиною, малиною, смородиною, лимоном тощо.
26 лист. 2018

Прости нас, пам’яте, прости.

Урок пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні у 5 - А класі. Учні ознайомилися з причинами, масштабами, наслідками трагедії в Україні та на території рідного краю.

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

17 трав. 2019
В початковій школі на протязі тижня було проведено серію виховних заходів на тему "Енергозбереження" : інтерактивну гру, конкурс малюнків, вікторину, навчальний диктант та ін.
17 трав. 2019
Виховна година в 9-Б класі "Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення". Слухали, дивились, малювали.
17 трав. 2019
У 5-А класі відбулася вікторина-подорож до Дня Європи. Учні поглибили знання про країни Європи, які входять до складу ЄС. Підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому. Особливо цікаво дітям було дізнатися про звичаї, традиції, культуру та історію інших держав.
16 трав. 2019
Сьогодні 16 травня, у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся флешмоб до Дня вишиванки.
14 трав. 2019
Учні Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 стали активними учасниками XIV Всеукраїнської акції "Серце до серця". У школі був організований ярмарок - продаж пасхальної випічки, також діти та вчителі мали змогу пожертвувати кошти до благодійної скриньки. Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням та гостям нашої школи, які взяли участь у благодійній акції. Завдяки Вам ми зібрали 1000 грн., які перерахували на рахунок благодійного фонду для придбання медичного обладнання.
14 трав. 2019
8а зустрічався з представником ЦНАП Коваль Л.П. Вона розповіла про послуги які надає ЦНАП та створення ID-картки