26 лист. 2018

Перший тиждень коворкінгу.

26.11.2018 розпочався перший тиждень коворкінгу (співпраці) "Школа - мій партнер". Зустрічаємо батьків 5-6 класів.
26 лист. 2018

Цікавий урок.

Формуючи мовленнєві компетенції в 7 - Б класі був проведений урок з теми "Healtly food", діти змогли практично ознайомитися з різними техніками приготування здорової їжі англійською мовою.
21 лист. 2018

Виховна година на тему "Шкідливі звички: куріння і алкоголь".

21 листопада, в рамках місячника "Правової, антиалкогольної та антинаркоманійної пропаганди", у 6 - А класі проведено виховну годину на тему "Шкідливі звички: куріння і алкоголь".
21 лист. 2018

День культури східних народів.

Сьогодні у школі тематичний кейс-день: елементи східних культур в одязі, представлення східних бойових мистецтв, на перервах тематична музика та мультики, у їдальні особливе меню (суп-пюре з сухариками, рис відварний "Ойякодон", салат з буряка "Сашиямі", чай зелений, мандарин).
19 лист. 2018

Акція шкільної служби Порозуміння для учнів "СТОП - булінг".

У нашій школі була проведена акція шкільної служби Порозуміння для учнів "СТОП - булінг". Діти дізналися, які є підходи до вирішення конфліктів, ознайомилися з методом медіації - мирного способу вирішення конфліктів.
9 лист. 2018

День української писемності та мови.

Проведено ряд заходів: традиційний диктант національної єдності, виставка художніх творів про писемність та мову, поетично - інформаційні п’ятихвилинки «Ну що б, здавалося, слова...». Метою яких було формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні держава, ні народ, ні Україна. Ці заходи сприяли розширенню знань про красу і багатство української мови, пробудження почуття національної гідності.

Презентація спортзалу.

За кошти бюджету Пирятинської міської об'єднаної територіальної громади проведено капітальний ремонт спортивної зали Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 на суму 849 968 грн. Підрядник по виконанню робіт ПП "Аталіо", директор Шкода А.А. 9 листопада відбулася презентація спортзалу: урочисте представлення нового приміщення, виступ команди "Бемс" (переможців Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA»), змагання з малюкболу учнів 7-х класів.
9 лист. 2018

Перемога в ІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу "Ми віримо в гарне майбутнє".

Вітаємо наших учнів з перемогою в ІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу "Ми віримо в гарне майбутнє".
4 лист. 2018

Районна олімпіада з математики.

4 листопада 2018 завершилась районна олімпіада з математики. Пишаємося своїми переможцями — Звонков Андрій (6 клас) — І місце; Шилова Єлизавета (7 клас) — ІІ місце; Махновська Діана (8 клас) — ІІ місце; Гричка Дарія (7 клас) —ІІІ місце; Бородчук Вікторія (7 клас) — ІІІ місце. А ще приємно бачити серед призерів колишніх вихованців нашої школи, тепер ліцеїстів— Попов Андрій (9 клас) — ІІ місце та Гриценко Іван (9 клас) — ІІІ місце МОЛОДЦІ! Так тримати!
2 лист. 2018

Педагогічна рада на тему "Формування ключових компетентностей як складова становлення успішної особистості школяра".

2 листопада відбулася педагогічна рада на тему "Формування ключових компетентностей як складова становлення успішної особистості школяра". Робота педагогічного колективу складалася з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина відбулася з участю завідуючого відділом іновацій та розвитку Інституту педагогіки, кандидата педагогічних наук, доцента Пузікова Д.О. Практичну частину у формі методичного тренінгу провела соціальний педагог Семірова Я.Ю.

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

17 трав. 2019
В початковій школі на протязі тижня було проведено серію виховних заходів на тему "Енергозбереження" : інтерактивну гру, конкурс малюнків, вікторину, навчальний диктант та ін.
17 трав. 2019
Виховна година в 9-Б класі "Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення". Слухали, дивились, малювали.
17 трав. 2019
У 5-А класі відбулася вікторина-подорож до Дня Європи. Учні поглибили знання про країни Європи, які входять до складу ЄС. Підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому. Особливо цікаво дітям було дізнатися про звичаї, традиції, культуру та історію інших держав.
16 трав. 2019
Сьогодні 16 травня, у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся флешмоб до Дня вишиванки.
14 трав. 2019
Учні Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 стали активними учасниками XIV Всеукраїнської акції "Серце до серця". У школі був організований ярмарок - продаж пасхальної випічки, також діти та вчителі мали змогу пожертвувати кошти до благодійної скриньки. Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням та гостям нашої школи, які взяли участь у благодійній акції. Завдяки Вам ми зібрали 1000 грн., які перерахували на рахунок благодійного фонду для придбання медичного обладнання.
14 трав. 2019
8а зустрічався з представником ЦНАП Коваль Л.П. Вона розповіла про послуги які надає ЦНАП та створення ID-картки