1 лист. 2018

Зустріч з керівником Дитячого центру інновацій Вольвачем Сергієм Володимировичем.

1 листопада у нашій школі відбулася зустріч педагогічного колективу з керівником Дитячого центру інновацій Вольвачем Сергієм Володимировичем. Сергій Володимирович розповів про інноваційні підходи в організації учнівських наукових досліджень в різних секціях, ознайомив із структурою Полтавського територіального відділення Малої академії наук України та вимогами до написання наукових робіт.
30 жовт. 2018

Партнерська зустріч з методистом ДНЗ №3 "Берізка" Курочкою О.М.

30 жовтня в початковій школі відбулися партнерські зустрічі з методистом ДНЗ №3 "Берізка" Курочкою О.М. на тему "Компетентністний підхід як основа реалізації сучасних цілей НУШ".
29 жовт. 2018

Готуємося до ЗНО по новому!

У Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся майстер-клас «Веб-сервіси та ресурси в освітньому процесі»(ділилась досвідом учитель Сав'яненко М. О), на якому освітяни мали змогу ознайомитися із Інтернет-ресурсами,які можна використовувати на уроках, в позаурочній діяльності, при підготовці учнів до ДПА і ЗНО, а також для підвищення свого професійного рівня.
26 жовт. 2018

Презентація шкільного соціального підприємства «Смарагд».

26 жовтня в Пирятинській ЗШ I-III ст. №4 відбулася презентація шкільного соціального підприємства «Смарагд». Було реалізовано 45 ручок з емблемою школи та 40 наліпок, які можна застосувати на зошит, щоденник тощо. Цьому передувала кропітка робота з дизайном продукту, прорахунком собівартості, встановленням ціни, яка буде доступна для споживача цієї категорії, проведення рекламної кампанії. Споживачами були вчителі та учні, адміністрація навчального закладу. Кошти, отримані від реалізації, - 760 гривень, перераховано на спеціальний рахунок школи. Це не єдина акція, за допомогою якої працівники шкільного соціального підприємства «Смарагд» планують свою діяльність.
26 жовт. 2018

Ви у нас найкращі!

Класний керівник та учні 5А класу дякують улюбленим батькам за постійну співпрацю, розуміння і допомогу у проведенні тематичних свят, класних годин. Ви у нас найкращі!
25 жовт. 2018

Веселка робітничих професій.

В рамках місячника профорієнтації учні 9, 11 класів взяли участь у ярмарку професій "Веселка робітничих професій". Також, соціальний педагог Семірова Я. Ю. провела заняття з учнями 9-11 класів з визначення здібностей та нахилів до певного виду професійної діяльності.
25 жовт. 2018

Ми проти куріння.

Учні старших класів, в рамках профілактики шкідливості куріння, провели інформаційні бесіди з теми: "Ми проти куріння".
24 жовт. 2018

Вічно в пам’яті народу.

Напередодні 74-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у 5А класі відбувся урок історичної пам’яті. Це свято близьке серцю багатьох людей нашої країни, тому що наш народ з честю пройшов через величезні страждання, які ніс фашизм мільйонам людей. Наш народ вистояв! Наш народ переміг! На уроці були присутні почесні гості з Пирятинської районної ради ветеранів: В.С. Димова, В.С. Миленко та діти війни нашого краю. Учні з сумом на очах слухали розповіді, спогади ветеранів про жахливі роки війни. Виступи гостей супроводжувалися повоєнними піснями. Діти привітали ветеранів зі святом квітами та солодощами.
19 жовт. 2018

День кухаря та яблука.

5А - активні учасники осіннього свята "День кухаря та яблука", що відбулося у Пирятинському краєзнавчому музеї.
12 жовт. 2018

День захисника України!

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. Сьогодні в нашій школі святкували День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. До цього дня приурочені книжкова виставка, конкурс плакатів та виховні години. Діяла тематична фотозона, де кожен міг сфотографуватися у національному костюмі. У столовій подавали козацькі страви: куліш, вареники з картоплею та узвар.

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

17 трав. 2019
В початковій школі на протязі тижня було проведено серію виховних заходів на тему "Енергозбереження" : інтерактивну гру, конкурс малюнків, вікторину, навчальний диктант та ін.
17 трав. 2019
Виховна година в 9-Б класі "Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення". Слухали, дивились, малювали.
17 трав. 2019
У 5-А класі відбулася вікторина-подорож до Дня Європи. Учні поглибили знання про країни Європи, які входять до складу ЄС. Підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому. Особливо цікаво дітям було дізнатися про звичаї, традиції, культуру та історію інших держав.
16 трав. 2019
Сьогодні 16 травня, у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся флешмоб до Дня вишиванки.
14 трав. 2019
Учні Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 стали активними учасниками XIV Всеукраїнської акції "Серце до серця". У школі був організований ярмарок - продаж пасхальної випічки, також діти та вчителі мали змогу пожертвувати кошти до благодійної скриньки. Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням та гостям нашої школи, які взяли участь у благодійній акції. Завдяки Вам ми зібрали 1000 грн., які перерахували на рахунок благодійного фонду для придбання медичного обладнання.
14 трав. 2019
8а зустрічався з представником ЦНАП Коваль Л.П. Вона розповіла про послуги які надає ЦНАП та створення ID-картки