Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського

Із історії школи

•  Історія школи розпочинається із відкриття у 1943 році при школі № 3 російського класу.

•  Із збільшенням кількості російськомовних учнів у 1946 році було створено семирічну школу №4 з російською мовою навчання, а в 1950 році школа стала середньою.

•  Старе приміщення не задовольняло потреби у навчанні великої кількості дітей, тому в 1971 році школа переведена в приміщення по вулиці Леніна, 56, а в 1989 році тут для навчання залишилися початкові класи, а середня і старша школа розташувалася у приміщенні на вулиці Червоноармійській, 2-А.

•  У радянські часи школа жила надзвичайно активним життям: працював клуб інтернаціональної дружби, потужні піонерська та комсомольська організації.

• Для дозвілля учнів були створені гуртки, спортивні секції з легкої атлетики. Відтоді школа зазнала якісних та структурних змін, постійно йде впровадження інноваційних технологій навчання та виховання школярів.

• 1996 запроваджено поглиблене вивчення англійської мови

• 1997 школа отримала статус "спеціалізована" з поглибленим вивченням трудового навчання

• 2004 введено курси автосправи за професіями водій автотранспортних засобів категорії "А", "Б", "С"