17 січ. 2020

Природа - наш дім. Бережімо її!

13 січня 2020 року у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ступенів №4 для учнів - юних природолюбів була організована зустріч із Подобайлом А.В. та Проценком Ю.В. - працівниками кафедри екології та зоології, старшими науковими співробітниками НП "Пирятинський". У процесі жвавого спілкування учні дізналися багато цікавого про роль і значення комах у природі. Науковці презентували проект "Оселі для комах", запропонували школярам долучитися до його реалізації. Найактивніші природолюби школи отримають запрошення взяти участь у щорічній природоохоронній експедиції, що проводиться влітку. Пам'ятаймо: природа - наш дім. Бережімо її!
16 січ. 2020

#Розвиваємо_STEM_освіту_разом

16 січня 2020 "День науки". В актовій залі вчителями Налчаджі С.О. та Остратенком О.О. були проведені майстер-класи з фізики та хімії. Учні із захопленням слідкували за цікавими, яскравими експериментами та дослідами. Отже, навчання за принципами STEM-освіти дозволяє експериментально продемонструвати, як влаштований дивовижний світ навколо нас!
15 січ. 2020

#Розвиваємо_STEM_освіту_разом

15.01.2020 року учні 10 класів на уроках технологій (кухарська справа) готували молекулярні страви за технологією желефікації (шоколадні вершки, молочні суфле, фруктову ікру, шубу-рол, желе-яєчню). Все, що ми вживаємо в їжу має бути не просто корисним, а й смачним та оригінальним. Наука не стоїть на місці, змінюються часи, а водночас і технології. Сьогодні інновації охопили всі сфери життя, не оминули увагою і кулінарію. Молекулярна кухня - це новий підхід до приготування цілком знайомих страв з використанням сучасних технологій, фізичних та хімічних розробок.
14 січ. 2020

#розвиваємо_STEM_освіту_разом.

14.01.2020 року у 8-Б класі була проведена виховна година "Дослідження шкідливості солодких напоїв на організм людини". Експеримент триває...
13 січ. 2020

#Розвиваємо_STEM_освіту_разом

13 січня 2020 року розпочато проведення тижня "STEM"
10 січ. 2020

Засідання робочої групи НАССР

10 січня 2020 року відбулося засідання робочої групи НАССР щодо впровадження та застосування діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів
3 січ. 2020

Пожежна та техногенна безпека

3 січня у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ступенів №4 відбулося навчання вчителів та техперсоналу щодо виконання вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту.
2 січ. 2020

Різдвяні та Новорічні свята

Методоб'єднання учителів англійськоі мови підтримує зв'язки з англомовною школою м.Братислава та передає подарунки з вітаннями на Різдвяні та Новорічні свята.
26 груд. 2019

Міні-футбол

26 грудня у спортивній залі Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбулося нагородження переможців змагань з міні-футболу: І місце - команда вчителів ІІ місце - команда 8-Б класу ІІІ місце - збірна команда 7-х класів
24 груд. 2019

Евакуація

24 грудня за участі представників пожежної частини проведено відпрацювання нормативів евакуації учнів та працівників Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст.№4

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

1 лют. 2020
30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.
29 січ. 2020
У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.
29 січ. 2020
29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!