1 лют. 2020

"Батьківський хакатон"

30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.

"Батьківський хакатон"

У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.

"Батьківський хакатон"

29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!
28 січ. 2020

"Батьківський хакатон"

27 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько-адміністрація школи". Під час зустрічі для батьків була організована екскурсія по школі. Продовжилося спілкування за круглим столом, під час якого обговорювалися співпраця між вчителями та батьками, проблеми та перспективи школи.
28 січ. 2020

Голокост

Жертвами Голокосту в Україні стали близько 1 млн євреїв. Їх винищення на українських землях почалося відразу після вторгнення нацистів на територію СРСР у червні 1941 року. 27 січня у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту учні Пирятинської ЗШ І-ІІІ №4 зібрали найважливіші відомості про терор нацистів проти євреїв в Україні.
27 січ. 2020

“Батьківський хакатон”

27 січня 2020 року в Пирятинській школі №4 учні 5-11 класів мали змогу переглянути фотопрезентацію “Захоплення мого тата”, що була показана з метою поліпшення сімейної атмосфери тепла та взаєморозуміння в рамках проведення тематичного шкільного тижня “Батьківський хакатон”.

День Соборності України

День Соборності— свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. Звичайно ж і учні 7-А та 6-Б кл. долучилися до урочистостей, які проходили сьогодні у місті. Розпочався захід покладанням квітів біля пам’ятника Т . Г.Шевченка, далі у Центрі громадського діалогу ми разом із О. Рудковським полинули у глибини історіі, прослухали тематичні вірші і пісенні композиції. Закінчився день виховною годиною у класі.

День Соборності України

Державне свято - День Соборності України, відзначаємо щорічно 22 січня. Для учнів 11-А та 11-Б класів проведено годину спілкування "В єдності України сила і міць держави". Разом із бібліотекарем Публічної бібліотеки Кабушкою А.М. учні поглибили знання про історію виникнення свята Соборності України, пригадали статтю 20 Конституції України, ознайомилися з цікавими фактами про Україну. Метою заходу є прищеплення старшокласникам почуття єдності та гордості за Україну. Родитись українцем - Це велика честь і слава. Рідний край свій полюбити Найважливіша справа

День Соборності України

22.01.20 До дня Соборності Украіни в 7- Б класі була проведена виховна година " Украіна єдина" Учні дізналися про історію свята,утворили живий ланцюг,як символ єдності,переглянули документальний фільм.

День Соборності України

До Дня Соборності України у 6-А класі відбулася Акція солідарності "Навіки разом" . Діти разом з класним керівником пригадали багатовікову боротьбу нашого народу за відродження і утвердження національної державності - об'єднання УНР і ЗУНР в одну самостійну державу . Головна ідея Акції - "Віднині на всіх українських землях , розділених віками , буде велика , єдина Україна ."

1 лют. 2020