4 черв. 2019

Англомовний табір "Sunflower".

Почав роботу англомовний табір "Sunflower"при пришкільному таборі" Сонечко"
3 черв. 2019

Розпочав свою роботу пришкільний табір "Сонечко".

"Сяє сонце золоте, дружно дітвора росте!" Сьогодні в початковій школі розпочав свою роботу пришкільний табір "Сонечко". Діти побували в Центрі дитячої та юнацької творчості на святі "В обіймах друзів, радості, тепла дітей стрічає сонячна пора".
31 трав. 2019

Останній дзвоник.

Пролунав останній дзвоник у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4. Після святкових урочистостей для учнів свято продовжилося у класах: відеоколажі, майстер-класи, фотосесії. Учні початкової школи мали змогу пограти в ігри та конкурси на свіжому повітрі.
25 трав. 2019

День Європи.

Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. №4 взяла участь у заходах з нагоди відзначення Дня Європи. Дякуємо вчителям, батькам та учням, які долучилися до масового спортивного свята "Пирятинська миля" та інших заходів, які відбулися на Майдані Незалежності.
24 трав. 2019

"Рух заради здоров’я".

Вітаємо з перемогою! Пирятинська ЗШ І-ІІІ ст. №4 увійшла в п’ятірку кращих шкіл Полтавської області, отримала грамоту та кубок за активну участь у фестивалі ранкової зарядки "Рух заради здоров’я".
17 трав. 2019

Cерія виховних заходів на тему "Енергозбереження".

В початковій школі на протязі тижня було проведено серію виховних заходів на тему "Енергозбереження" : інтерактивну гру, конкурс малюнків, вікторину, навчальний диктант та ін.
17 трав. 2019

"Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення".

Виховна година в 9-Б класі "Енергозбереження - нагальна потреба сьогодення". Слухали, дивились, малювали.

"Ми подорожуємо Європою".

У 5-А класі відбулася вікторина-подорож до Дня Європи. Учні поглибили знання про країни Європи, які входять до складу ЄС. Підкреслили приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому. Особливо цікаво дітям було дізнатися про звичаї, традиції, культуру та історію інших держав.
16 трав. 2019

День вишиванки.

Сьогодні 16 травня, у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся флешмоб до Дня вишиванки.
14 трав. 2019

Всеукраїнська акція "Серце до серця".

Учні Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 стали активними учасниками XIV Всеукраїнської акції "Серце до серця". У школі був організований ярмарок - продаж пасхальної випічки, також діти та вчителі мали змогу пожертвувати кошти до благодійної скриньки. Висловлюємо подяку вчителям, батькам, учням та гостям нашої школи, які взяли участь у благодійній акції. Завдяки Вам ми зібрали 1000 грн., які перерахували на рахунок благодійного фонду для придбання медичного обладнання.

1 лют. 2020
30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.
29 січ. 2020
У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.
29 січ. 2020
29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!