26 груд. 2018

ПРИЗУПИНЕНО навчання в школі!!!

26 груд. 2018

З Новим роком!

З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами. Бажаємо новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя.
22 груд. 2018

Готові зустрічати Новий рік.

21 груд. 2018

Увага! Увага! Увага!

19 груд. 2018

День Святого Миколая!!!

19 грудня - День Святого Миколая: святкове меню в їдальні, ярмарок смаколиків, перегляд мультфільмів.
19 груд. 2018

Cвяткове меню до «Дня Святого Миколая».

З метою популяризації здорового харчування 19 грудня у їдальні відбудеться кейс-день, святкове меню до «Дня Святого Миколая» суп-пюре з сухариками «Овочевий», десерт «Святковий», компот «Яблучний».
13 груд. 2018

Коворкінг «Школа – мій партнер».

У рамках коворкінгу «Школа – мій партнер» батьки учнів 11А класу та класний керівник Налчаджі Т.П. зустрілися за «круглим столом». Запрошена на зустріч Бодак Н.П. – заступник директора з навчально - виховної роботи, повідомила батьків про особливості організації та проведення ЗНО – 2019.
10 груд. 2018

Урок інформатики (ЗНО - 2019).

Учні 11 класу разом з вчителями, Остратенко Є.О. та Вольвач М.В. провели урок інформатики, на якому ознайомилися з основними розділами сайтів УЦОЯО та ХРЦОЯО, де розміщена вся інформація, що стосується проведення зовнішнього незалежного оцінювання, останні заходи регіонального центру, інформація-нагадування про день і час проведення тестування з конкретного предмета. Учні виконали практичні завдання!
7 груд. 2018

Вбережди себе від СНІДу.

Лікар-інфекціоніст Криворучко Алла Григорівна провела лекцію для учнів 10-х класів "Вбережди себе від СНІДу".
4 груд. 2018

Для учнів початкових класів продовжується оновлення освітніх засобів навчання.

Зокрема, на другому поверсі облаштовується куточок відкритого освітнього простору. На сьогодні здійснено монтаж та встановлено мультимедійний комплекс.

1 лют. 2020
30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.
29 січ. 2020
У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.
29 січ. 2020
29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!