2 бер. 2018

Призупиняється навчальний процес!!!

Призупинено!!!
14 лют. 2018

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу!

14 лют. 2018

ПРИЗУПИНЕНО навчання в школі!!!

ПРИЗУПИНЕНО!!!
17 лют. 2017

Новини на Facebook.

Відтепер новини нашого навчального закладу будуть відображатися тут → https://www.facebook.com/groups/169430490207818/?ref=bookmarks
14 лют. 2017

День вшанування бойових дій на території інших держав

Учні 10 класу Пирятинської ЗШ I - III ст. №4 зустрілися у краєзнавчому музеї з учасником бойових дій в Афганістані Сальницьким Володимиром Васильовичем, який виконував інтернаціональний обов`язок з 1984 - 1987 рр.
22 січ. 2017

День Соборності України.

Найвизначніший день в історії нашого народу звершень, які стали визначальними у процесі становлення українського державотворення.
12 січ. 2017

Емоційне вигорання - попіл після феєрверку.

12 січня у Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 відбувся терапевтичний семінар-практикум "Емоційне вигорання - попіл після феєрверку."
23 груд. 2016

Новий рік.

Учні, вчителі та батьки нашої школи дружно та радісно відзначили Новорічні свята.
5 груд. 2016

День волонтера.

5 грудня – Міжнародний день волонтера.

1 лют. 2020
30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.
29 січ. 2020
У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.
29 січ. 2020
29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!