23 груд. 2019

For Future Generations

23 грудня директор школи Шкурупій Л.Г. вручила сертифікати команді For Future Generations, які взяли участь у Київському регіональному турнірі First Lego League.
21 груд. 2019

Перемога в обласному конкурсі "Кристали: структура, властивості"!

Під керівництвом вчителя хімії Остратенка О.О. учень 9-А класу Пономаренко Ігор виростив кристали та отримав диплом І ступеня.
20 груд. 2019

Інноваційне рішення команди For Future Generations

Команда "For Future Generations" презентує проект "Inside the air". Це інноваційне рішення однієї з проблем сучасного міста - аналізу складу повітря. "Inside the air" - це система автоматизованого моніторингу стану повітря на основі безпровідних сенсорних мереж. Будемо вдячні за поширення та підтримку Нашої команди:) Дякуємо!
19 груд. 2019

Святий Миколай

Шумно і гамірно у передноворічній світлиці, до слухняних діток Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. №4 завітав Святий Миколай, покровитель сиріт, заступник скривджених, багатодітних. Ви всі достойні теплих слів, Бо не даремно кожен рік прожив, Творив добро – а це важливо. Добро – це животворне, щире диво. Один за одного ви дбайте, Добро і ласку іншим давайте І вам сторицею віддасться Творіть у світі тільки щастя.
18 груд. 2019

Продовжує свою роботу оновлений формат "БУККРОССИНГУ". Приєднуйтеся до нашої акції.

Буккроссинг — хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Буккроссинг — це процес звільнення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес.
17 груд. 2019

Ретро-день

17 грудня відбувся "Ретро-день". У школі панувала атмосфера 30-90 рр.: ретро-музика, виставка старовинних речей, перегляд фільмів, фотовиставка. На вечорі "Зустріч поколінь" панували хороший настрій, веселі спогади й душевні слова.

Адаптація 5-их класів

5 грудня 2019 року відбулася педрада на якій розглядалося питання адаптації 5-их класів. Активно попрацювавши в групах, провели глибокий психолого-педагогічний аналіз труднощів та проблем, які виникають у період адаптації учнів 5-их класів, виробили рекомендації щодо принципів наступності в навчанні, вихованні та розвитку дітей, щодо покращення,оновлення, раціоналізацію діяльності класних керівників п'ятих класів, вчителів предметників, психолога школи.

Безпека дорожнього руху

5 грудня 2019 року, в рамках тижня Безпеки дорожнього руху, працівники управління інфраструктури Полтавської ОДА вручили учням нашої школи флікери (світловідбивачі). У 6-Б класі провели бесіду щодо важливості дотримання правил дорожнього руху та використання світловідбиваючих елементів у темний час доби.

«Мої права»

У рамках проведення місячника правової пропаганди у 6-А класі відбулася година спілкування «Мої права». Діти збагатили свої уявлення про поняття «права людини», опрацювали міжнародні документи з прав людини, сформували негативне ставлення до неправомірних вчинків. У ході бесіди обговорювали правову культуру учнів та повагу до інших людей, вміння захищати свої права цивілізованим шляхом.
4 груд. 2019

Ось і закінчилися мовно-літературні конкурси та олімпіади

Дякуємо всім учасникам-шанувальникам рідного слова. Щиро вітаємо переможців! Конкурс знавців рідної мови ім.Петра Яцика: І м. - Скиба Аліна (6-А); ІІ м. - Бігун Вікторія (8-А); ІІІ м. - Чеботарьова Діана (6-А); ІІІ м. - Вакуленко Юліана (8-А); ІІІ м. - Рішко Катерина (9-А). Мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка: І м. - Рішко Катерина (9-А); ІІІ м. - Варченко Аліса (5-Б); ІІІ м. - Чеботарьова Діана (6-А); ІІІ м. - Скиба Аліна (6-А). Молодці! Так тримати!

1 лют. 2020
30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.
29 січ. 2020
У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.
29 січ. 2020
29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!