4 груд. 2019

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

4 грудня 2019 року учні 8-их класів взяли участь у тематичній акції присвяченій Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.
28 лист. 2019

16 днів проти насильства

В рамках акції "16 днів проти насильства" 28 листопада в нашій школі відбувся кейс-день "Я проти насилля". Форма одягу - білий колір. Символ миру, проти всіх форм насильства. Протягом дня відбулися заходи: Флеш-моб "Бумеранг доброти", інформаційна перерва "Наслідки психологічного насилля", заняття з учнями 8А класу "Ні насиллю!"
27 лист. 2019

Гігієна

27 листопада 2019 відбулося планове засідання робочої групи щодо розроблення та впровадження гігієнічних вимог та постійно діючих процедур заснованих на принципах НАССР
21 лист. 2019

Вшановуємо силу духу українського народу.

21 листопада учні 10А класу взяли участь у мітингу до Дня Гідності та Свободи. Учні 9Б класу розпочали декаду Гідності відеозйомкою інтерв'ю "Що потрібно змінити в країні, щоб жити гідно?" Вчителем історії Компанієць Л.І. оформлено інформаційний стенд "Ми- українці"
21 лист. 2019

«Вогонь - це небезпечно для життя»

У рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у 6-А класі учні прослухали бесіду «Вогонь - це небезпечно для життя». Діти пригадали інформацію про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, про невідкладні дії під час пожежі, про першу допомогу потерпілому під час пожежі.
18 лист. 2019

"Запрошуємо на каву"

15 листопада завершився тиждень "Школи, сім'ї, та громадськості". В актовій залі відбувся батьківський вечір "Запрошуємо на каву". Протягом заходу батьки мали змогу поспілкуватися з вчителями, адміністрацією школи, попити чай, каву, скуштувати різноманітні смаколики. Батьки разом з учителями підготували цікаві вікторини, майстер-класи, пісні, танці. Цікавою була виставка виробів "Таланти моєї сім'ї" та спортивні розваги під час перерви. Також між директором, головою батьківського комітету, головою ради школи та новообраним президентом школи було підписано меморандум про співпрацю.
14 лист. 2019

"Безпека на дорозі"

З метою покращення роботи із запобігання дитячому дорожньо- транспортному травматизму та формуванню навичок безпечної поведінки на дорогах в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, учні початкових взяли участь у заходах, присвячених даній темі: Єдиний урок "Безпека на дорозі", інформаційно- розважальна гра " Мій друг - безпечний рух", вуличний марафон "Дорожні знаки та їх значення" та інші.
13 лист. 2019

"Усвідомлене батьківство"

В рамках проведення тижня сім'ї та громадськості, 13 листопада психологічною службою школи було проведено заняття з елементами тренінгу "Усвідомлене батьківство". На занятті панувала доброзичлива атмосфера, цікаві завдання сприяли активності батьків.
12 лист. 2019

Вибори президента

12 листопада у нашій школі відбулися вибори президента. Кандидатів на цю посаду було четверо: Сімонова Анна - 10 А клас, Снхчян Крістіна - 10-Б клас, Кошляк Антон - 9-Б клас, Довбієв Анатолій - 11-А клас. Перемогу здобув учень 11-А класу - Довбієв Анатолій. Втаємо з перемогою!
12 лист. 2019

"Правовоа, антиалкогольноа, антинаркоманійноа пропаганда"

12 листопада рамках місячника "Правової, антиалкогольної, антинаркоманійної пропаганди" відбулася зустріч із спеціалістами служби у справах дітей, поліції та правової допомоги.

День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

1 лют. 2020
30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.
29 січ. 2020
У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.
29 січ. 2020
29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!