12 лист. 2019

В рамках тижня "Сім'ї, школи та громадськості" Учні та вчителі долучилися до голосування за проекти:

№10 "Оформлення кабінету англійської мови" №16 "Встановлення на Майдані Незалежності 2 флагштоків (12 м.) з прапорами України та міста Пирятин" №151 "Хата активної молоді" №152 "Створення шкільного радіовузла як інформаційного центру школи "Голос ліцею"
11 лист. 2019

"Ні, булінгу в шкільному середовищі".

11 листопада в 5-А класі в рамках проведення тижня сім'ї, школи та громадськості в Пирятинській загальноосвітній школі I-III ступенів ном.4 відбулись батьківські збори "Ні, булінгу в шкільному середовищі". Шкільний психолог та соціальний педагог за підтримки директора школи Шкурупій Л. Г. ознайомили присутніх з ознаками, причинами, різновидами та наслідками булінгу, дали поради батькам, щодо дій запобігання булінгу серед учнів.
11 лист. 2019

Завершився поточний ремонт актової зали у Пирятинській ЗШ І-ІІІ №4.

Виконавцем робіт була підрядна організація ФОП Смірнової Н.В. Сума ремонту - 198 742 грн. Для створення комфортних умов триває облаштування зали. У п'ятницю у рамках тижня "Школи, сім'ї, громадськості" чекаємо перших відвідувачів нашої школи та громади.
11 лист. 2019

Вітаємо переможців олімпіади з біології!

8 клас - Дядюн Ілля - ІІІ місце, Пилипенко Вікторія - ІІІ місце 9 клас - Іванкіна Ольга - ІІІ місце, Ріжко Катерина - ІІ місце 10 клас - Пунько Євгенія - ІІІ місце 11 клас - Митропан Євгеній - І місце

19 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

До Дня української писемності та мови учні 6 -11 класів Пирятинської ЗШ l - lll #4 взяли участь у 19 ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДИКТАНТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ. Читав диктант і настановчими словами націлив дітей на правильне та грамотне написання автор навчальних підручників, мовознавець, автор диктанту Олександр Авраменко.

"Зелена планета"

8 листопада відбувся кейс-день "Зелена планета". Протягом дня вчителі проводили уроки "без паперу". Замість зошитів використали мультимедійні комплекси, планшети, телефони. Також, проведено акцію "Ми сортуємо сміття, а ви?, виставку літератури "Нехай Земля квітує всюди", виставку наочних матеріалів "Чи може природа "поглинути" сміття?"
8 лист. 2019

Люби природу не як символ Душі своєї Люби природу не для себе Люби для неї. М.Рильський

Що потрібно знати, чиїми порадами скористатися, як себе поводити, як діяти? Про це ми сьогодні говоримо, адже в Пирятинській ЗШ І-ІІІ ступенів №4 кейс-день "Зелена планета", новизною для учнів став "Урок без паперу". Метою уроку є привернення уваги шкільної спільноти до глобальних проблем людства - збереження навколишнього середовища
7 лист. 2019

Вітаємо Варакуту Михайла

Вітаємо Варакуту Михайла, який зайняв ІІ місце у Всеукраїнській науково-практичній виставці молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України".
28 жовт. 2019

Засідання МО учителів англійськоі мови

Відбулося засідання МО учителів англійської мови:обговорили використання навчальної літератури з _QR кодами; зареєтрувалися на інтнрнет-олімпіаду "На урок" та роздрукували запрошення для учнів.
28 жовт. 2019

У Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 розпочалося канікулярне навчання

28 жовтня на інтегрованому засіданні вчителів природничо-математичного циклу вчитель-методист Бойко Л.М. провела майстер-клас з функціоналу онлайн-тестів "На урок". Педагоги навчилися створювати та використовувати в своїй роботі інтерактивні онлайн-тести "На урок"

1 лют. 2020
30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.
29 січ. 2020
У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.
29 січ. 2020
29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!