25 жовт. 2019

"Хелловін"

25 жовтня відбувся кейс-день "Хелловін". Тематичні мультики, виставка "Жахастиків", "Страшне меню", майстер-клас, танець "Зомбі", театралізоване шоу "Життя або цукерка" - все це викликало масу позитивних емоцій в учнів та вчителів.
25 жовт. 2019

Halloween у школі відбувся майстер-клас «Творча майстерня»

У рамках проведення свята Halloween у школі відбувся майстер-клас «Творча майстерня», де діти мали можливість власноруч виготовити декорації на жартівливу тему.
24 жовт. 2019

День благоустрою

24 жовтня учні, вчителі, техперсонал провели день благоустрою території школи. Учні на чолі з класними керівниками привели в належний санітарний та естетичний стан шкільне подвір'я та прилеглі території (ділянка біля монументу Василю Ремеслу, маневровий майданчик). Діти та дорослі з великим ентузіазмом прибирали територію, насолоджуючись спілкуванням один з одним у неформальній обстановці.
23 жовт. 2019

Виховна година з учнями 10-х класів до Дня визволення Пирятина від німецько-фашистських загарбників.

Рада ветеранів міста провела виховну годину з учнями 10-х класів до Дня визволення Пирятина від німецько-фашистських загарбників. Учні слухали розповідь члена ради ветеранів Валентини Димової та пісні у виконанні хору "Чураївна".
23 жовт. 2019

"Інноватика в сучасній освіті"

23.10.19 Киів. Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті"
18 жовт. 2019

Засідання Ради школи

18.10.19 Відбулося планове засідання Ради школи.Представники від учнів,батьків,учителів ознайомилися з проектними пропозиціями до громадського бюджету: облаштування актової зали,кабінет англійськоі мови ; обговорили способи організаціі реклами щодо голосування;погодили зміни в режимі роботи школи; узгодили та затвердили план роботи на 2019-20 рік.
15 жовт. 2019

З нагоди відзначення Дня захисника України

З нагоди відзначення Дня захисника України, з метою формування інтересу до фізичної культури, здорового способу життя, вихованню почуття патріотизму 10-11 жовтня проведено тематичний кейс-день та спортивне свято "Козацькі розваги"
6 жовт. 2019

День учителя в Пирятинській ЗШ І-ІІІ ст. №4 був святковий, цікавий та насичений.

Діти вітали вчителів з професійним святом, на перервах лунали музичні привітання та поздоровлення, учні мали змогу провести урок та відчути себе у ролі вчителя, заступника директора. Після уроків відбулося свято для працівників нашої школи. Колектив привітали директор школи Шкурупій Л.Г., заступник міського голови Шикеринець І.С., та відділ освіти Шерзой Н.Г., Зібніцька Л.І. Продовжилося свято переглядом комедійного фільму про школу "Відпадний препод або Освітяни також Люди", який зняли та змонтували наші вчителі.
26 вер. 2019

"Стоп булінг"

Проведена година спілкування з 11-А класом на тему : "Стоп булінг" . Метою було розвинути співчутливе ставлення до жертв насилля, розвити навички надання і отримання допомоги, сформувати уявлення про проблему насилля та їх наслідки
21 вер. 2019

«Міжнародний день чистих берегів»

20 вересня 2019 року учні 11 класів та вчителі технологій Пирятинської зш І-ІІІ ст. №4 взяли участь в екологічній акції «Міжнародний день чистих берегів». Здійснили прибирання території острова Масальський

1 лют. 2020
30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.
29 січ. 2020
У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.
29 січ. 2020
29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!