19 вер. 2019

До Дня визволення Пирятина від німецько-фашистських загарбників

До Дня визволення Пирятина від німецько-фашистських загарбників класний керівник та учні 6-А класу організували екскурсію по місту «Місцями бойової слави». Учитель розповіла дітям про героїзм воїнів-визволителів в лиху годину. Учні поглибили знання з історії рідного краю в роки Другої світової війни та вшанували пам’ять загиблих у часи війни.
18 вер. 2019

18 вересня 2019 року у нашій школі відбувся захід з нагоди відкриття меморіальних дошок Івану Олійнику та Олександру Шляхтичу.

Усі ми пам'ятатимемо Івана та Олександра, як добрих, щирих, працьовитий, а головне - патріотів своєї країни. Адже вони виконували свій обов'язок перед Батьківщиною, захищаючи нас. Такими вони були, такими вони є, такими вони залишаться навіки.
18 вер. 2019

Пирятинська школа №4 отримує грант програми FIRST LEGO League

ВІТАЄМО НОВІ ГРАНТОВІ ШКОЛИ ПРОГРАМИ FIRST LEGO LEAGUE!
14 вер. 2019

14 вересня на міському стадіоні "Ювілейний" відбулися спортивні змагання присв'ячені Дню фізичної культури і спорту.

В легкоатлетичній естафеті 4*100 м. вдало виступили хлопці 5-8-их класів ставши переможцями. Дівчата 5-их класів також вибороли І місце. Юні спортсмени 6-8-их класів були другими. Успішні виступи легкоатлетів підтримали і футболісти 2-4-их класів зайнявши друге місце.
13 вер. 2019

Кейс-день до Дня фізичної культури та здоров’я.

13 вересня у нашій школі відбувся кейс-день до Дня фізичної культури та здоров'я.
13 вер. 2019

Кейс-день фізичної культури та спорту

13 вересня у рамках "Кейс-дня фізичної культури та спорту" у 8-А класі відбувся урок біології на свіжому повітрі на тему "Вітаміни у харчуванні людини". Учні із насолодою смакували свіжими овочами та фруктами, слухали вчителя, Крижанівську А.П., про користь вітамінів для харчування.
12 вер. 2019

Lunch Day

Ось і промайнув сьогоднішній день. Учні 11-Б класу разом з класним керівником Бахмач Н.А. та батьками влаштували спільний ланч день. Ключова відмінність нашого закладу в тому, що школа підлаштовується під дітей. Педагоги переконані: школа надає не лише знання і вміння, а й щастя. Здається, все просто, а задоволеними залишилися всі: учні, батьки, вчителі.
11 вер. 2019

Кейс-день до Дня фізичної культури та здоров’я

13 вересня у нашій школі відбудеться кейс-день до Дня фізичної культури та здоров'я. Дрес-код: яскравий спортивний одяг.
10 вер. 2019

Нові традиції

У нашій школі з'явилася традиція відзначати найкращих вчителів
2 вер. 2019

2 вересня у нашій школі відбулося свято «У країні майстрів»

2 вересня у нашій школі відбулося свято «У країні майстрів». На свято завітав міський голова Рябоконь Олексій Петрович, який привітав з початком нового навчального року. Під час заходу було вітання від педагогічного колективу, презентація нового сучасного медіа дзвінка, розіграли сертифікатів та уроки під відкритим небом.

1 лют. 2020
30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.
29 січ. 2020
У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.
29 січ. 2020
29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!