13 черв. 2019

Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири.

Вихованці пришкільного табору "Сонечко" відвідали Будинок культири, де подивилися виставу Київського театру "Добробут і злагода" про правила дорожнього руху.
12 черв. 2019

Участь у шахово - шашковому турнірі.

Діти пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у шахово - шашковому турнірі.
11 черв. 2019

До пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ.

До учнів пришкільного табору "Сонечко" завітали педагоги СЮТ. Керівники гуртків Громенко В.В., Шестерніна Л.М., Малишкін А.Ф. та Сурмило В.М провели змагання "Паперові злети". Діти вчилися складати паперові літачки, а потім вправлялися у найдовшому польоті.
10 черв. 2019

Веселий, радісний та цікавий відпочинок дітлахів пришкільного табору "Сонечко". (відео)

Зустріч з поліцією, шалені бомбочки від Станції юних техніків, шашковий турнір, веселий заплив - один день малечі в таборі "Сонечко" школи №4.
10 черв. 2019

Екскурсія до пожежної частини.

Учні пришкільного табору "Сонечко" побували на екскурсії в пожежній частині.
7 черв. 2019

Екскурсія до музею техніки при СЮТ.

Діти пришкільного табору "Сонечко" відвідали Музей техніки при СЮТ. Екскурсія була пізнавальною, цікавою та захоплюючою.
6 черв. 2019

Завітав гурт "Зелене листя".

До пришкільного табору "Сонечко" завітав гурт "Зелене листя". Керівник Юрко Фединський. Діти слухали український традиційний спів, музику кобзарства, твори козацького бароко та англійського ренесансу.
5 черв. 2019

Майстер - клас з виготовлення "Водяної бомбочки".

Третій день у таборі "Сонечко" був насиченим! До учнів завітали педагоги СЮТ та провели цікавий майстер - клас з виготовлення "Водяної бомбочки".
5 черв. 2019

Лекція "Поміть себе в темряві!".

В пришкільному таборі "Сонечко" відбулася зустріч вихованців з інспектором сектору реагування патрульної поліції Неживенко А.В., який провів лекцію "Поміть себе в темряві!"
4 черв. 2019

Святкове відкриття табірної зміни "Сонечко".

В пришкільному таборі з денним перебуванням "Сонечко" відбулося святкове відкриття табірної зміни. Було весело, гамірно та цікаво!!!

1 лют. 2020
30 січня в рамках проведення тижня "Батьківський хакатон" проведено зустріч у форматі спілкування "Батько - психологіна служба". Спілкування відбувалося за круглим столом, під час якого обговорювалися важливість відповідального батьківства, значення спілкування, позитивної емоційної підтримки у сім’ї.
29 січ. 2020
У рамках тижня "Батьківський хакатон" учні 10-Б та 9-А класів взяли участь у виховному заході "Успішний тато".Цікавою була зустріч із директором ТОВ "Агротехнікв" Краглем Володимиром.
29 січ. 2020
29 січня 2020 року в рамках проведення Тижня "Батьківський хакатон" у приміщенні спортзалу Пирятинської ЗШ І-ІІІ ст. N4 було проведено гру з волейболу "Чоловіча гра". Змагалися у силі, спритності, спортивній майстерності команди вчителів та батьків. Головним суддею змагань був досвідчений освітяни, тренер Сопко С. С. У напруженій грі перемогу здобула команда чоловіків-учителів. Вітаємо переможців! Щиро дякуємо батькам за активну участь та співпрацю!